Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Torvenybe utkozik Msn-en...

Torvenybe utkozik Msn-en valaki mas kepet hasznalni?

Figyelt kérdés
Ismerek valakit aki valaki mas kepet hasznalja h csajokat szedjen fel, megkeri oket h vetkozzenek le a videobeszelgetesben meg hasonlok. Nem utkozik ez torvenybe?
2011. nov. 24. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Szólj annak az embernek, akinek a képét használja.

Amúgy meg, illegális - igen.

Beperelheted? Igen, de akkor, ki kell várni ennek a menetét.

Azt nem értem, hogy ez, téged, miben is érint?

2011. nov. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mit ertesz az alatt h ki kell varni a menetet? Csak az perelheti aki a kepen van?

Egyaltalan ez hogy bizonyithato?

Sajnos ez nagyon is erint engem bar nem ugy ahogy a kerdes alapjan kovetkeztetni lehetne.

2011. nov. 25. 12:41
 3/10 anonim ***** válasza:

"Mit ertesz az alatt h ki kell varni a menetet?"

Annak a menetét, hogy bepereled és kivárod azt az időt, hogy a bíróság napirendre tűzi ezt. Az illető, vagy megjelenik a tárgyaláson, vagy nem. Az utóbbira is számítani kell.

"Csak az perelheti aki a kepen van?"

Igen, mivel ez, az ő személyével való visszaélést jelenti. A másik károsult az, aki bedőlt ennek, hogy meg van tévesztve.

"Egyaltalan ez hogy bizonyithato?"

Bizonyítékot, csak törvényes úton szerezhetsz. Ez, már nehéz ügy, mivel, a megfigyelésről, az illetőnek is tudnia kell, különben, te sérted meg a törvényt. Mondom, hogy nehéz ügy az ilyen. Viszont, ha te, feljelented, akkor törvényesen megbízhatsz olyant, akinek, nem kell felhatalmazás arra, hogy engedélyt kérjen az illetőtől, vagyis a rendőrség intézkedhet az ilyen ügyekben. Ezzel, az a gond, hogy a rendőrség, nem tud foglalkozni vele, akkor nincs mese, hagyni kell ezt.

Egy kiskapu van, ha beszélsz azzal, aki neki levetkőzött, de csak akkor, ha hallgat az eszére. Mégis, ő sem mehet, csak úgy oda, ha nem engedik, akkor így maradt és kész.

"Sajnos ez nagyon is erint engem bar nem ugy ahogy a kerdes alapjan kovetkeztetni lehetne."

Vagyis, te nem vetkőztél le, csak jól ismered azt, aki ezt megtette és azt is, jól ismered, aki ezt teszi.

2011. nov. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Leirom az egesz tortenetet aztan kerlek ird le a lehetosegeket. a valast tervezem de a ferjem mindent meg fog tenni h a lanyunk az ove legyen es en is.

Eddig is rosz volt a kapcsolatunk de probaltam valtoztatni a helyzeten de bosszantott h o kijelentette h a hiba bennem van nekem kell valtoznom. Aztan egy este rajtakaptam h eppen valakinek ir meg kozben ... gondolom nem nehez kitalani mi van a ... helyen.

Ra 2 napra bekapcsolva felejtette az msnt ennek a modell pasinak a kepevel beszelgetett csajokkal. beallitottam az msnt h mentse le a beszelgeteseket. Kesobb kepeket is talatam a kukaban a csajokrol. elolvastam a beszelgeteseket megkeri oket h vetkozzenek le kozben o (latatlanul hiszen nem o vana kepen) elvezkedik.

az egyik csaj a telefonjara is kuldott kepet neki meg vana szama. Egyik erintettet sem ismerem. Es a ferjem nem tud arrol h meglattam.

2011. nov. 25. 13:33
 5/10 anonim ***** válasza:

Így már más. Érdekes a történet.

Közös a háztartás és ilyenkor, joggal használhatod fel a bizonyítékot, de csak azt, amit a férjed írt.

Ha a teljes, csevegést fel szeretnéd használni, akkor meg kell kérdezned a másik felet is. Elhiszem, hogy ezt, nem könnyű meglépni. Az járjon a fejedben, hogy a jó ügyért cselekszel és nem az, hogy mit tett az a lány, akinek, ráadásul még hazudtak is.

Férfi vagyok én is és nehezemre esik beszélni egy könnyű vérű férfival (igaz, könnyű vérű nővel is, mert az etika, számomra nem idegen szó), de ha, meg kell tennem, akkor megteszem, persze, nem önös érdekek miatt.

2011. nov. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt, a lanyra eszembe sem jutott haragudni, o semmit sem tud. Amugy minden erdemlegeset a ferjem irt tehat a lany valaszait nem is kell hasznalnom.
2011. nov. 26. 11:56
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha csak a férjed írásaid használod, akkor azt, megteheted.

Előtted, ő nem titkolózhat, de egyet el ne felejts: te sem titkolózhatsz ő előle.

Igenis, tudatni kell vele, hogy tudod az ő dolgait és ezt, felhasználod bizonyítékként. Bár érdekes, hogy az ügyvédek, miért is, tudják, visszatartani a bizonyítékot, egészen a tárgyalásig. Biztosan, tudnak róla, hogyan lehet ezt kijátszani. Én, mivel NEM vagyok ügyvéd, így nem tudok róla. Gondolom, válásnál ügyvédet használsz fel.

2011. nov. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hetfon megyek ugyvedhez es megkedezem mit es mit ne...

Most szulesi szabadsagon voltam igy nincs munkam de 2 het mulva visszamegyek dolgozni h legyen mibol eltartanom magam meg a lanyom. Kulfoldon elek es alberletben tehat csak magamra szamithatok. CSak azert nem mondam el neki mert ha kiderul a dolog addigra a legrosszabbra is legyek felkeszulve.

2011. nov. 26. 15:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Sok sikert kívánok neked!

Remélem sikerülni fog, tartási díjat is kicsikarni, bár nem tudom, hogy van-e rá esély.

2011. nov. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom abiztatast sanos en a gyerektartasnal tobbet szeretnek. Pontosabban helyette, tolem mindent megtarthat csak a lanyomat szeretnem en nevelni tehat a jogot szeretnem h hazajohessek vele(az o beleegyezese nelkul nem hagyhatja el a gyerek az orszagot)es itthon eljunk a csaladom kozeleben.
2011. nov. 26. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!