Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a módja annak, mit kell...

Mi a módja annak, mit kell tenni, hogy valakit ne boncoljanak fel a halála után, ha ő nem akarja?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 18:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ha felgyújtja magát, akkor már nem lesz mit boncolni rajta.
2011. nov. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy honnan fogják tudni, hogy ennek a személynek ilyen végrendelkezése volt? Ha mondjuk nincs családtag aki elmondja?
2011. dec. 13. 15:38
 13/18 dizus ***** válasza:
Mint már írtam életedben arról dönthetsz írásban,hogy nem akarod a szerveidet felajánlani.Arról nem dönthetsz hogy felboncoljanak-e.Ilyenkor tudják ellenőrizni pl. az orvos által végzett terápia helyességét és jó kivitelezését is.Meg amit már írtam az oktatás sem működne máshogy.
2011. dec. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Szóval nem dönthetek? És ez mégis hogy lehetséges egy demokratikusnak mondott világban?
2011. dec. 13. 16:10
 15/18 dizus ***** válasza:
Halálod után megszűnik a demokrácia!!!Értsd meg ez nem akarom,nem akarom kérdés.
2011. dec. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 dizus ***** válasza:
Ja és demokratikus életedben arról sem dönthetsz hogy ráérő 20percedben a buszra várva a megállóban elszívj egyet a saját cigidből!
2011. dec. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hát ez szerintem azért súlyosabb ügy, mert abba bele lehet magyarázni, hogy más viszont nem akarja szívni ^ elszívhatom máshol, de magamat nem kaparhattatom el csak szétvagdalva? Ló*aszt!
2012. jan. 13. 19:45
 18/18 anonim válasza:

Teljesen megértem a kérdezőt... már számtalan boncoláson vettem részt és végig erősödött bennem, hogy ezt velem ne csinálják!! Sajnos tényleg nem lehet letiltani (csak a szerv donációt, abba meg pont beleegyeznék). Nem tudom mi lenne a megoldás :(

(A boncolási eredmény az orvosnak ad egy visszajelzést és többlet tudást, ami később segítség lehet a gyógyításban.)

2012. márc. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!