Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni, ha felraktak...

Mit lehet tenni, ha felraktak egy társkeresőoldalra? FONTOS!

Figyelt kérdés

Fent vagyok egy ilyen oldalon a SAJÁT regisztrációmmal. Erre mit látok? A saját képeim köszönnek vissza rám egy másik adatlapon!!!

Mit lehet tenni? Jogi út nem lehet sehogy se?


2011. nov. 9. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Oldal szerkesztőjének e-mail!
2011. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Előbb azt szeretném tudni, hogy valahogy beperelhetem-e ezt az illetőt, vagy csak megtudhatnám-e, hogy ki ez az ember??

Amúgy a képek nem magán képek, facebookon is fent vannak.

De olyanokat írtak az adatlapra.. És hány pasival csetelhetett és miket.. váá :S

2011. nov. 9. 20:49
 3/6 anonim válasza:
100%
Olvasd el a felhasználási feltételeket, az adatkezelési szabályzatot, abból kiderül, hogy az adott oldal hogy kezeli a visszaéléseket. És tényleg jelentsd a szerkesztőnek!
2011. nov. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Személyes adattal visszaélés.
2011. nov. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Személyes adattal nem élt vissza.

Nem az én nevemet, születési adatomat, stb-t használta, hanem valami kamut.

Csak a képek voltak az enyémek...


Különben időközben már le is törölték az oldalról. Mind1, remélem nem csinál több ilyet, mert tuti rendőrségre viszem. valahogy kiharcolom...

2011. nov. 9. 21:41
 6/6 A kérdező kommentje:

Illetve van egy tippem, hogy ki volt az.


Mennyi idő után küldenének neki a rendőrségről levelet, illetve mit csinálnának vele? Pénzbírság? Szeretném kicsit befenyíteni, de valós dolgokkal:P

2011. nov. 9. 21:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!