Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elállástól való jog. Segítene...

Elállástól való jog. Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Rendeltem az interneten egy hajvasalót, ami elfogathatatlan minőségben érkezett meg. Panaszt írtam, de azt várják önköltségen juttassam vissza és úgy kicserélik.

El akarok állni a vásárlástól, ám ez olvasható a honlap oldalán: Eladó köteles a visszaszolgáltatott áru vevő által kifizetett vételárát haladéktalanul, de legkésőbb az áru visszaszolgáltatását követő harminc napon belül visszatéríteni. A kiszállítási és visszaszállítási ill. az elállásból eredő minden költségeket a megrendelőnek kell viselnie.


Én úgy tudom, hogy a visszajuttatáson kívül semmilyen más költség nem terhelhető rám. Rosszul tudnám?


2011. okt. 19. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:

"A kiszállítási és visszaszállítási ill. az elállásból eredő minden költségeket a megrendelőnek kell viselnie. "


Itt a válaszod. Ha nem csak a szállítási költség merül fel az elállással kapcsolatban, akkor azt is neked kell fizetned. Feketén-fehéren le van írva.

2011. okt. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!