Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Valaki viccel vagy van ilyen?

Valaki viccel vagy van ilyen?

Figyelt kérdés

Tisztelt Xy.


Szeretné, ha önnelszemben kényszerintézkedéseket foganatosítanánk?


10571459 06- 1/887-9050


Feladó: 0630/629-80-82


Ezt az sms-t ma kapta Édesapám a saját telefonjára. Az XY az sms elején az én nevem . Nekem lett címezve.


Van valakinek valami ötlete????


A számokból nem tudtam kideríteni semmit.


Nem mellesleg makulátlan az erkölcsi bizonyítványom ...


2011. okt. 3. 13:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

baromság

egy ilyen (egyetlen darab) sms még nem zaklatás

2011. okt. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
a férjem is kapott ilyen sms-t, amiben ugyanez szerepelt csak az én nevemre szólt és az ügyszám volt más. Amúgy minden passzol. Én várok még hogy mi jön ezután tőlük, aztán irány a rendőrség
2011. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Azt már lehet zaklatásnak venni, ha októbertől heti két ilyen sms-t kapok?! Eddig visszaküldtem egy "smile"-t, de már nem foglalkozom vele! Úgy, ahogyan ezzel egy rendőr sem foglalkozna....
2012. jan. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
EOS Faktor Magyarország Zrt. (inkasszó)
2012. jan. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezt az üzenetet kaptam,Juhász József néven(ami nem az én nevem!,sőt nem is ismerek Juhász Józsefet egyáltalán. Eddig körülbelül olyan 30 db ilyen sms-t kaptam.

Ez zaklatás?:D

2012. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!