Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi van, ha mi nem veszünk...

Mi van, ha mi nem veszünk részt a népszámlálás 2011ben? Szerintem ez bőven nem népszámlálásról szól.

Figyelt kérdés

Senkinek semmi köze,hogy milyen lakásban élek meg ilyenek-ez adatgyűjtés.

Magyarország tökéletesen tudja hányan laknak itt.Akkor ez most minek van?


2011. okt. 2. 17:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Én valaha csináltam összeírást. Kaptam egy kertségi területet. Külön fizettek, ha felfedezek olyan embereket, akik nincsenek a címjegyzékben. Találtam is 4 ilyen családot.Csak úgy éltek ott. Négyszer is visszamentem a címre, mert csak a gyerekek bámultak ki az ablakon, 2 kutya láncra verve védte a bejáratot. Róluk senki nem tudott, hogy ott élnek, s honnan jöttek.De ez sem lesz pontos, valósághű népszámlálás.

Vannak érdekek: az egyházak szeretnék, ha minél többen felekezeti tagnak vallanák magukat, a romák sem vallják majd magukat annak,mert arra biztatják őket, hogy csak magyarnak vallják magukat. Szóval nem lesz ez sem hiteles és igaz.

2011. okt. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
69%
úristen ki ne bírd már,ez legyen a legnagyobb problémád az életben -.-
2011. okt. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
69%
Miért lettem lepontozva? Kérdező válaszára feleltem. A nem tudás feloldoz a törvények betartása alól???
2011. okt. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
80%
Nem teljesen mindegy? Mindenhol van népszámlálás. Ne mondd, hogy lusta vagy kitölteni. Azt írsz bele amit akarsz, mondjuk nem értem miért akarnál hazudni benne, senki nem fogja nyilvánosságra hozni, hogy neked milyen lakásod meg meg semmi. Kb magadnak írod le..
2011. okt. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
89%
Miért kell ebből ügyet csinálni? Pár hónapja volt Angliában is népszámlálás,senkinek nem fordult meg a fejében hogy ne töltse ki(kivéve az illegális bevándorlóknak) Mi is kitöltöttük,és kész..
2011. okt. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
69%
Márpedig tényleg fontos, hogy mindenki kitöltse, és lehetőleg hitelesen, ne hülyeségeket írjon be! Az egy dolog, hogy a különböző szervek vissza tudnak keresni adatokat e nélkül is, de ez nem is csak nekik készül. A népszámlálások adatait mindig közzéteszik, ezért az utána bárki számára szabadon kutatható. Én a szakdolgozatomhoz (néprajz szakos voltam) fel is használtam korábbi népszámlálások adatait, és nagyon sok mindent fel tudtam használni, amik döntő fontosságúak voltak a dolgozatomban.
2011. okt. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Engem csak az zavar,hogy az adófizetőknek ez a dolog 14 milliárdba került.Nem lehetett volna olcsóbban kihozni valahogy,feltétlenül szükség volt 40 ezer kérdezőbiztosra mikor az interneten is ki lehet tölteni?
2011. okt. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
De, olcsóbban is meg lehetne csinálni. Ha bemondják a tv-ben, rádióban-s minden állampolgár kitölti hitelesen, valóságnak megfelelően, s feladja határidőre a postán. Internet ugye nem tartozéka még minden háztartásnak. De tv-t nem néz mindenki, határidőt nem tart mindenki, nem érti meg a kérdőívet mindenki/funkcionális analfabéták/,a kötelezettséget nem mindenki tartja be. Ha az állampolgári fegyelmezettségre volna bízva a dolog, akkor sose szednénk számba magunkat.
2011. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Akkor egy kérdezőbiztos 250 főt kapott? Van, ahova 5x is el kell mennie - ma a szomszédaink otthon voltak, de nem nyitottak ajtót pl.-
2011. okt. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
78%

"Mi van, ha mi nem veszünk részt a népszámlálás 2011ben? "


Ötvenezer jó magyar forintért azt csinálsz, amit csak akarsz.

2011. okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!