Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Népszámlálás. Minden kérdésre...

Népszámlálás. Minden kérdésre válaszolsz?

Figyelt kérdés

Ismerősökkel beszélgettünk és sokan fel vannak háborodva, hogy milyen kérdéseket tesznek fel (pl. egészség, vallás), mert szerintük ehhez senkinek semmi köze.


Szerintem meg ebben igazán nincs semmi, engem érdekelne, hogy hogyan is áll most Magyarország akár egészségileg, akár máshogy.


Miért kell ebből is ilyen nagy ügyet csinálni és megosztani az embereket? Mi hátránya lesz valakinek abból, hogy válaszol őszintén?


2011. szept. 27. 21:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"én jedi vagyok"


Azt hiszem én sith leszek, az még nincs.

2011. szept. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
82%

"Érdekes, nyugaton még "intimebb"kérdések vannak a népszámláláskor mégsincs senki felháborodva..."


Ha azt mondom neked, hogy Magyarországon nem bíznak meg az emberek a kormányban (na vajon miért?), de nyugaton igen, akkor bírsz logikusan következtetni rá, hogy mi lehet a felháborodás oka?

2011. szept. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
77%

Igaza volt egy előzőnek,ha valaki személyes adatokat akar gyűjteni akkor elég ha lekérdezi a facebookot.

A magyarok sípolnak a népszavazés miatt (amit más országban nem tesznek az emberek) de halvány fogalmuk sincs a mit nem szabadna felrakni a közösségi oldalakra.

Ha itt a kormány adatokat akarna gyűjteni ott tenné meg. (nem is ártana, ha az apeh benézne oda)

2011. szept. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:27

nyugaton sem bíznak a kormányban az emberek,sőt szidják ahogy lehet,hiszen itt kint i vannak korruptak,és itt kint is "bort iszik,vizet prédikál" a politikus.

De valahogy mégsem a népszámlálásnál elhangzott kérdéseken akadnak ki.

2011. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
63%

Igen, minden kérdésre válaszolok. Pont az előbb néztem át a kérdőívet.

Nem gondolom, hogy van itt olyan kérdés, amire ne válaszolhatnánk. Bár én a facebookon és egyéb oldalakon nagyon védem az adataim biztonságát (értsd: nem töltöm ki), úgy gondolom, a hazámnak tartozom legalább azzal, hogy segítek egy képet kialakítani a lakosságáról.

2011. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Most válaszoltam valakinek akinek az volt a kérdése,hogy hogyan állíthatja be, hogy a FB-n mindíg látni lehessen,hogy hol van..... Na,ez a baj,nem az,hogy megkérdezik cukorbeteg vagyok-e
2011. szept. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
80%

És ugyan mi szükség lehet a pontos címre helyrajzi számmal ahhoz vagy megszámolják hány darab van belőlem..??

Gyakorlatilag a neveden kívül minden kiderül, a neved viszont már meg is van a megadott adatokból. Nem is lenne ezzel gond, ha nem úgy hirdetnék hogy anonim a válaszadás.

Én a legintimebb kérdésekre is szívesen válaszolnék, ha valóban anonim lenne..

[link]

2011. szept. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

„Ha azt mondom neked, hogy Magyarországon nem bíznak meg az emberek a kormányban (na vajon miért?), de nyugaton igen, akkor bírsz logikusan következtetni rá, hogy mi lehet a felháborodás oka?”


Ha nem válaszolsz vagy valótlan választ adsz, azzal senkinek nem lesz jobb. Neked sem.

2011. szept. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 hollófernyiges ***** válasza:
De, jobb lesz neki, nehezebb lesz ingatlanadót kivetni rá, például.
2011. szept. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Csak kiegészítésképpen tájékoztatok mindenkit akinek esetleg ilyen problémája lenne.

Azok akik külföldön tartózkodnak hosszabb ideje(vagyis nem végleg mentek el,csak kint dolgoznak) azoknak nem kell kitölteni a kérdőívet.Csakis azoknak kell akik jelenleg a népszámlálás ideje alatt Magyarországon vannak.Sőt azoknak a munkavállalóknak is akik meg Magyarországon dolgoznak de nem Magyar állampolgárok ki kell tölteni.


Angliában pár hónapja volt népszámlálás.Mi akkor kitöltöttük,mert itt kint tartózkodunk már egy ideje,és kötelező. Ezért az otthoni népszámlálás miatt felhívtam a követséget ahol tájékoztattak arról amit már leírtam.

2011. szept. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!