Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kábitoszer termesztés, és...

Kábitoszer termesztés, és eladásáért hány évet lehet kapni?

Figyelt kérdés

Illetve milyen drogot lehet könnyen elöállitani? :D


16/F


2011. szept. 1. 18:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ja még annyit akartam, ha nincsenek kapcsolataid, téged akkor bevihetnek, ha ártatlan vagy ilyen ügyekben, csak bűnbak címmel


szóval amatőrön, egyedül bele se kezdj.

2011. szept. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
55%

Lehet, hogy az ő döntése, de erkölcsileg ne próbáld bemagyarázni magadnak, hogy ez nem rossz. Emberek milliói mennek tönkre, dőlnek nyomorba a kábítószer miatt. Én is egyidős vagyok veled, nekem is szükségem van pénzre, de véleményem szerint ez túlmegy egy határon. Vannak más módszerek is pénzkeresetre.

Te ugyanúgy részese leszel ezeknek az embereknek a nyomorában. Lehet igazad van és máshonnan szerezné be a drogot. De így te is részese leszel annak a rendszernek ami a mai világban nagyon nagy probléma. Inkább küzdj ez ellen a folyamat ellen te is!

2011. szept. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ilyenekből lesznek azok a fősulis/egyetemista csajok, akik pénzért szexelnek, hogy fizessék a sulit?
2011. szept. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
ha ezt meg kelett kérdezned,akkor bele se kezdj!!!!!!!!!!!!
2012. jún. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Könyörgök!! Ki az a nyomorult aki ilyen kérdést ezen az oldalon tesz fel??!!
2013. okt. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!