Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hivatalosan mennyi fizetést...

Hivatalosan mennyi fizetést kellett volna kapnom?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy amennyi fizetést kaptam annál többet kellett volna kapnom bérpótlékokkal együtt és még a hétvége amit ugye duplán fizetnek.


Július hónapban 1én és 2án 6-18ig dolgoztam. ebből 1 nap hétvége.

többi napokon már 8 órában dolgoztam, ami így néz ki:

6nap de. ebből 1 nap hétévge.

7nap du. ebből 2nap hétvége.

7nap éjjel ebből 2nap hétvége.


2011. aug. 16. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt azért olvasd át még egyszer.
2011. aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre most milyen választ vársz?
2011. aug. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Erre milyen választ várok?? Hmmm???? Hát ha elolvasnád a kérdést akkor megtudod! :) Leírtam mikor mennyit dolgoztam meg hogy. és a válasz hogy mennyit kellett volna keresnem ez alapján. Hány forintot! Vagy akkor kezdjük ott hogy : 8órá munkaidőre mennyi fizetést adnak? Onnantól kezdve ki lehet számolni, hogy mennyi lett volna a fizetés!
2011. aug. 17. 19:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Te látod egyáltalán a kérdésedet?
2011. aug. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Alapvetően fogalmunk sincs, mennyi az alapbéred, akkor mégis hogyan számoljunk neked pótlékokat? Mellesleg, ezt akkor sem tudnánk megtenni, ha a béredet tudnánk. Ismerni kéne a munkaszerződésedet ahhoz, és a munkáltatót.

2. Ha a törvény által előírt minimálbérre vagy kíváncsi, arra se tudunk ebből válaszolni, mivel nem mindegy, hogy milyen munkát, milyen végzettséggel látsz el. (Tehát kell-e szakképesítés az adott foglalkozáshoz.)

2011. aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:) hoppá :) Hát minimál bérre vagyok lejelentve és 20% a délutánosi és 30% az éjszakási pótlkék.
2011. aug. 25. 18:39
 7/7 anonim válasza:
100%
de még mindig nem derült ki hogy doktori végzettséged van vagy 8 általános... ennyiből nem lehet megmondani.
2011. szept. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!