Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Verekedés ezért kaphatok valamit?

Verekedés ezért kaphatok valamit?

Figyelt kérdés
16 vagyok és ha jól elverek egy velem egykorút kaphatok valamit? rendőrség ilyesmi
2011. aug. 11. 23:39
 1/8 Sajtoskifli válasza:
83%
Ha feljelent akkor persze
2011. aug. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak egy kis pattogós gyerek ma beszólt focizás közben többször fel se vettem de amikor a hátamba került megrúgott megfordultam és csaptam 3-at az arcába mire kifeküdt holnap tuti megverem ha elkapom az úton egy kis csóró gyerek vékony pénzük sincs csak nagy a szája
2011. aug. 11. 23:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel h mennyi pénzük van? amúgy max egy pofont az apjától.
2011. aug. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hang vagy..
2011. aug. 12. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Ez az igazi vadkapitalizmus. Már a verekedéshez is pénz kell.

Egyébként igen, kaphatsz. Első körben pl kirúghatnak az iskolából, ha meg feljelent akár ennél többet is.

2011. aug. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az a néhány pofon amit adtál neki, elég kellett hogy legyen.

Ha továbbra is kötözködik, pofozd fel újra, de semmi szükség megverni.

2011. aug. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Nótár Norbert válasza:

sziasztok


meg akarnám kérdezni hogy engem meg a haveromat feljelentettek mert a haverom verekedet én meg a tesój acsak néztük a dolgot de a haverom viperával meg csapta 1x... de amikor fel jelentett minket aszt mondta hogy én is neki dobtam a biciklit és együt ütöttem a haveromal de van felvétel is hogy nem igy van... ilyenkor kapok valamit?

2011. szept. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia!Azonnal vidd be a rendőrségre a felvételt mert akit megvert a haverod az is kap valamit az tuti:D
2011. szept. 7. 20:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!