Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezért feljelenthetem testi...

Ezért feljelenthetem testi sértésért a nevelőapámat?

Figyelt kérdés

Megragadott,nagyon erősen megszorított,és lelökött az ágyra,majd kivonszolt az előtérbe,és majdnem lelökött a lépcsőről,egyedül anyukám akadályozta meg..

ezért nem kaphat semmit igaz?

Ha feljelenthetem Hol jelenthetem fel?


2011. júl. 17. 21:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
24%

"Egy 18 éves lányt egy számára idegen férfi szorongat, ágyra lökdös, a lány szobájában...

Hahó, kislány, ballagj a rendőrségre!"


Hátha ott legalább móresre tanítják, hamár az anyja nem tudta.

2011. júl. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

"az én gyermekkoromban csak a proliknál volt szokás a pofozkodás"


Ez nem osztályfüggő, van ahol szokás van ahol nem. De sosem az illető foglalkozása határozta meg.

2011. júl. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Tehát úgy érted h a szorongatás, lökdösés, vonszolás, lépcsőn való taszigálás semmi "te idióta"? Csak h téged idézzelek, szavatos barátom. Na már most nem tudom, h téged farkasok neveltek-e v te vagy ekkora állat a családoddal, de elárulom, h ezt FIZIKAI ERŐSZAKNAK hívják, ami normális családokban nem szokás. Lehet h elcsattan egy pofon, de ez már bőven túl van rajta. Ha szerinted ez normális, ne legyen családod, ha már van, ne csodálkozz ha egyszercsak lelépnek.
2011. júl. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%

Ezen meg mit kell túl dramatizálni? Más gyerekeket meg porszívócsővel vernek. Ez a ház apád háza. Azt csinál, amit akar, amíg ő tart el téged és az egész családot, addig az ő szabályai szerint élsz. Rossz napja volt, biztos ő is 3 műszakban dolgozik egy gyárban, akárcsak az én apám. Egy pár atyai pofon nem ártott volna neked.


Viszont ez a baj ezzel a k*rva zsidó liberalizmussal. Kapna egy két sallert a gyerek és akkor máris családsegítő, az apát pedig börtönbe dugják, hogy kancigányok nyomják análba a tusolóban, addig meg nincs fizetés, számlák és hiteltörlesztők felhalmozódnak, és már kerültek is ki az utcára.

2011. júl. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

00:21,

nem gyerek, 18 éves nő. Nem apja, az anyja pasija, egy féktelen, undorító féreg. Bemenni egy idegen nő szobájába, rángatni, ágyra lökni, szorongatni... Ezt a te lánytestvéred vagy anyukád tűrje, a c. soron.Normális fehér embereknél a rendőrségre mennek.

2011. júl. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

00.21 neked súlyos problémáid vannak!!! Az h valakit porszívó csővel vernek szintén abnormális, de ettől ez sem lesz ok. És mondom, ha ez neked normálisnak tűnik nagy baj van a fejedben. Az h vki ideges rossz napja van nem hatalmazza fel arra h máson vezesse le, főleg nem tettleg!

Amúgy én is kaptam néhány pofont gyerekkoromban, de ne keverjük már! A pofon annyi h kapsz egyet a tarkódra, azt viszlát, ami ezen túlmegy: pl sorozatos erős pofonok, lökdösődés stb. az BÁNTALMAZÁS. És a saját apjának/anyjának nincs hozzá joga, nemhogy egy idegen ffinak! Sajnálom ha te olyan környezetben nőttél fel, h ez normálisnak tűnik a szemedben. Továbbra is javaslom, h SOHA ne alapíts családot, v problémáid lesznek.

2011. júl. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

56%-os:


Szerinted miért joga egy szülőnek (főleg nevelőszülőnek) bántalmazni a gyerekét? Én a pofont is ellenzem, mert primitív módszer. Mivel másabb az, ha a szülő veri a gyereket vagy fenyegeti, mint az, hogy pl. megvernek egy tanárt? Csak az, hogy a gyereknek tisztelnie kell a szülőjét (még akkor is ha veri ("biztosan drogozott"), nem ad neki rendesen enni, szexuálisan bántalmazza, stb.), de fordítva már nem kell, elég ha a lurkó nem hal éhen és van szobája. Szeretnék látni leírást arról, hogy a fizikai bántalmazásnak milyen hatásai vannak, szerintem nem nagyon találsz köztük pozitívat.

2011. júl. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!