Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez mostanában tényleg így...

Ez mostanában tényleg így megy az ügyeleten és a háziorvosnál?

Figyelt kérdés
Évek óta nem kellett ügyeletre mennem, azért lepődtem meg. Tegnap átszúrta egy szög az egész lábfejemet. Elmentem ügyeletre, doki megnéztem, azt mondja szépen kivérzett csak tetrán és kötözés kell. DE! Reggel menjek el a háziorvoshoz mert ő már nem adhat nekem tetanuszt. Hurrá. REggel elbicegek. Doki kiírja én bicegjek el a gyógyszertárba , váltsam ki bicegjek vissza és majd beadják, mert a rendelőben már nem tartanak tetanuszt. A vényre rá volt írva, hogy 0 Ft, de mégis kellett fizetnem érte.
2009. márc. 31. 08:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Lehet nem jó kategóriába tettem....
2009. márc. 31. 08:22
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy biztos kupleráj van. Az orvosokra annyi szabályt tettek, hogy lassan már gyógyítani se tudnak.

Nekem is megmondta az orvos, hogy már most tudja, hogy milyen vizsgálatra fog elküldeni, de nem teheti, csak, ha előtte két másikat megcsináltat. Amiknek ugyan semmi értelme, de így irja elő a szabályzat. A végén persze azon a vizsgálaton kötöttem ki, amire elsőre is elküldött volna, de megcsináltunk közben az adófizetők pénzéből két feleslegeset. Mert már azt sincs joga eldönteni, hogy szerinte mi a bajom. Kupi.

2009. márc. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
én kórházban dolgozom. gyurcsány abba is beleturkált, felfordította, majd kihúzta a kezét. ebben az egészben elveszik a beteg, tárggyá válik, semmi nem fontos, még a gyógyítás sem.
2009. márc. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát hallod a múltkor megharapott 1 kutya,bementem a helyi kórházba tetanuszért,kiküldtek a gyógyszertárba 1 recepttel mert olyan csóró a kórház hogy nincs raktáron tetanusz.Nekem is ingyen volt,de ez azért siralomház.
2009. márc. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ez így megy több ilyen esetről is tudok kettőt röviden le is írok.Egyik egy munkatársnőmmel történt meg a csajnak vizkőoldó fröccsent a szemébe ha jól emlékszem és marta a szemét meg nem látott rendesen kapott beutalót gyorsba aztán több mint 4(!!) órát várt hála égnek a szemének komolyabb baja nem volt.Nekem meg volt hogy ügyeletre mentünk fél órával a rendelés vége előtt és elküldtek a háziorvosomhoz(az ügyelet egy városban van a háziorvosom az egy faluban és hozzáteszem a háziorvosom 2óra múlva rendelt)mind1 kijött a doki külön nekem aztán megvizsgált szerinte vakbélgyulladás (én tudtam hogy nem mert évek óta oda van az epém családi gond) sürgösségi papírral be a sebészetre és több mint 2 órát vártam ,persze egész nap nem ehettem nem ihattam.Bejutottam és elküldtek további orvosokhoz vérvétel,ultrahang,nőgyógyász stb délután fél 3ra végeztem kb közben majdnem elájultam az éhségtől mert persze háyntam is reggel.Végül semmit nem találtak.Reggel 6kor indultunk és délután háromra kiderült h semmit nem találnak ..hát érdekes:S
2010. márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!