Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Érhet valamilyen szankció emiatt?

Érhet valamilyen szankció emiatt?

Figyelt kérdés
Exhibicionista csaj vagyok, ha pl: meztelenül vezetnék kocsit vagy ha bemennék monokinibe az egyik balatonparti nagyáruházba, beengednének úgy vagy lenne valami jogi következménye? Ha jól tudom ez a közszeméremsértésbe nem tartozik bele.
2011. júl. 10. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Ha így nézel ki akkor az összes eladó/vásárló segíteni fog a vásárlásban. A zsaruk meg elengednek.

[link]


Ha viszont így azonnal rád hívják a zsarukat akik hányás után jól elvernek.

[link]

2011. júl. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beletartozik, az áruházas verzió mindenképpen.
2011. júl. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Küldj képet, és segítek megúszni!
2011. júl. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Múltkor egy félmeztelen férfit se engedtek be a biztonsági őrök egy fiatal férfit, egy nagy áruházban, meg is lepődtem.
2012. jan. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak szabályok amik kizárják a monokiniben vásárlást. Fogd vissza magadat, légy exhibicionista olyan környezetben, ahol nem okozol problémát se másoknak , se magadnak. Hogy mi okozza az exhibicionista viselkedésedet, azon próbálj elgondolkodni. Miért igényled, hogy oda figyeljenek rád. Miért kell kívülről kapnod figyelmet? Magadra figyelj, hogy miért nem értékeled magadat. Nem azt mondom, hogy öltözz csadorba, de minden kultúrának meg van a közösségben való viselkedési forma, vagy öltözködési elvárások. Inkább az eszeddel hívd fel magadra a figyelmet nem a viselkedéseddel
2012. jan. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha igy teszel szolj hogy hol és mikor mert akkor megyek fotózni
2012. jan. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!