Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tehetek feljelentést? Többi lent.

Tehetek feljelentést? Többi lent.

Figyelt kérdés

Egy kollégáról van szó aki sok borsot tör az orrom alá...sérteget...mindennek elhord...

A lényeg hogy a gyermekeimet lefattyúzza többek elött,és söpredéknek,,ill minden egyébnek hív...

Ezért feljelenthetem??

Ill helyette dolgozok,megvan kinek mi a dolga,és ő akinek állnia kéne...de egész nap ül,és van hogy alszik..egy ilyen alkalommal készítettem róla egy képet amit a főnöknek megmutattam,hogy ne kelljen vele egy müszakban lenni ill helyette dolgozni.Ő azt mondta ezért mert lefényképeztem feljelent.

Megteheti??személyiségi jogokra hivatkozva...

De én is feljelenthetem arra amiket mondott nem??szintén személyiségi jogokra hivatkozva.

Még annyi hogy a helyiség be van kamerázva így látni hogy nappal alszik.....vissza lehet nézni.

Ha egymást perelni fogjuk kinek van nagyobb esélye valamit elérni.???

Köszönöm4

Gondolom azt hiszi az olvasó hogy eze egy pitiáner dolog de már a sírba kerget azt hisz ő a mindenható,holott egy jelentéktelen ember akinek kicsit nagy a szája,többek szerint:-)


2011. máj. 21. 18:17
 1/6 anonim válasza:

Kell egy bizonyíték.

pl Diktafonnal felvenni.

aztán

Rágalmazásért feljelenteni.

2011. máj. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minek dolgozol helyette?
2011. máj. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem személyiségi jogi kérdés, hanem becsületsértés. Szerezz tanúkat, és nyert ügyed van.
2011. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tudtommal a személyiségi jogokat akkor sérted meg, ha kiplakátozod a fényképével az utcát. különben is, ha feljelent, akkor be kell bizonyítania, hogy te tényleg lefotóztad.
2011. máj. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzá szólásokat!

Akkor igyekszem bebizonyíítani,felvenni a dolgokat amiket mond.....

(tanúm van egy pár)

azért kell helyette dolgozni mert itt jönnek-mennek az emberek,és nem akarm hogy az én szolgélatom miatta megbukjon,mert lusta....

Már nem vagyunk egy müszakban,de áskálódik holott a főnökség ki akarta rúgni de a cég aki minket alkalmaz kiáll mellette:-(

Köszi

2011. máj. 21. 20:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Feljelenteni felesleges sem te, sem ő nem követett el bűncselekményt. Az, hogy ő nem végzi el a feladatát, az a munkáltatóra tartozik, neki kellene jelenteni és ő megteheti a szükséges intézkedéseket.
2011. máj. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!