Önkormányzatnál dolgozom. Nagyban megy a kirúgás sorozat. Mindenki közös megegyezéssel megy el. Mi ebben a jó, a rossz? El kell fogadni?
Pl. ha most engem megválasztanak egy város polgármesterévé, már a választás előtt felállított listámat raknám be pozíciókba.
Nincs szükségem az előző rendszer darabkáira, hogy még azon is agyaljak ki keveri a szrt a hátam mögött.
Új vezetés>>>új közalkalmazottak ennyi.
"Z"
ma 13:25
Nem tudom, mennyi idős vagy. A gondolkodás módod pedig egyezik azokéval, akik csak a pártoskodást ismerik.
Arra nem gondolsz, hogy van, aki szimplán "csak" végzi a munkáját, pártállás nélkül?
Anyám a MÁK-ban dolgozott, onnan is küldtek el embereket. Persze, azért vettek is fel, de csak diplomásokat (anyámnak meg nem volt diplomája, ráadásul a kollégai között is kevesen voltak diplomások, de ők is jócskán túl voltak a 40-en).
Szerintem azt kell nézni, hogy az ember el tudja látni a feladatát, nem kell mindenhol túlzásba vinni a képesítéseket (bár, aki, nagyon akar és jó kapcsolatai vannak, őt akár, érettségivel is el tudják helyezni).
04.21 16:05-ös.
Önkormányzat politikáról szól. Szerintem ez teljesen normális, ha valaki a saját embereivel akar dolgozni. Vannak precedensek, hogy magasabb beosztásban lévő is maradhat. Nyilván egy takarítónőt nem rúgna ki z új vezetés, de pl.: egy irodást szerintem el kell küldeni, mert fontos papírok fordulhatnak meg a kezében.
Szal: el kell fogadni. Ha nem akarsz lapátra kerülni nyalnod kell és oda húzni ahol az erő van.
"Z"
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!