Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elkövettem egy kisebb összegre...

Elkövettem egy kisebb összegre történő lopást amit bevallottam és a kárt is megtérítettem. Most be kell mennem az ügyészségre kihallgatásra. Ez mit takarthat?

Figyelt kérdés
A sértett megbocsájtott és beleegyezett a közvetítői eljárásba. Az ügy elkerült az ügyészségre ahol a közvetítői eljárást megtagadták és ügyészi megrovásban részesítettek a büntetlen előéletem és a kár megtérítése miatt.büntetlen előéletem és a kár megtérítése miatt, ezt levélben kaptam meg.8 nap volt a fellebbezésre. Most kaptam egy levelet, hogy jelenjek meg az ügyész elő kihallgatáson. Ez mit takarhat?
2011. ápr. 15. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Dögölj meg lopni a legkönnyebb.A társadalom szégyene vagy.Itt nincs kis nagy összeg. remélem nem kapsz erkölcsi bizonyítványt sem egy ideig.
2011. ápr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Na só bocs hogy ilyet írtam csak tőlem is elloptak nem is olyan rég 4000 et és nagyon kiakadtam
2011. ápr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Előtte tőlem is elloptak 54000ft-ot.Köszi a biztatást,viszont kívánom.A kérdésem nem ez volt!!!!!!
2011. ápr. 15. 19:12
 4/10 anonim ***** válasza:

Érdemben nem tudok hozzászólni mert nem tudom a választ.


Viszont remélem jó nevelőpélda volt számodra,ha pedig ételt loptál akkor teljes mértékben bocsájtva van.

2011. ápr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy tőled is bakácsoltak, az téged nem jogosíthat fel semmire. Ha szerncséd van, kapsz egy felfüggesztett ejnyebejnyét.
2011. ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ilyen nevelőpéldát nem kívánnék senkinek,minden téren megváltozott az életem,de valamilyen szinten jobb is lett.Az előzményeket nem taglalnám ott van az ügy háttere,de akkor sem így kellett volna lépnem,ezt ma már tudom,akkor pillanatnyi elmezavar lépett fel úgymond elöntötte a sz...az agyamat.
2011. ápr. 15. 20:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Más bűncselekménye nem jogosít fel bűncselekmény elkövetésére... Ha bosszúból tetted, az súlyosbító körülmény.
2011. ápr. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de nem ez volt a kérdés!A kritizálásokat hagyjátok meg magatoknak,senki sem tökéletes csak tükörbe kell nézni és el kell gondolkodni,majd utána fikázni a másikat.amúgy meg senkinek nincs joga a másikat krizizálni.
2011. ápr. 16. 09:50
 9/10 anonim válasza:
Na mi lett az ügyből?
2012. márc. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szóbeli megrovás.
2012. máj. 2. 22:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!