Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A törvényhozók tisztában...

A törvényhozók tisztában vannak a civil emberek életével? Tudják, hogy mi hogyan történik?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a 16 éves iskoláztatási korhatárra.

Nem látják,hogy ha egy 16 éves eddig nem tanultak akkor majd most fog?Miből gondolják ezt?Szerintem fogalmuk sincsen mi történik egy iskolában.Pl.: nálunk.

17 éves fiú,még nem került el mert nem akar elmenni.Folyamatosan zavarja az órát,nincs felszerelése,piszkál mindenkit.(magyar)

általános iskola.

Stb...mondhatnék még sok mindent.

Hogyan tudnám ezeket (nem csak ezt) szóval ezekről értesíteni és elmondani a véleményemet akik ezeket meghozzák?

14/L


2011. ápr. 14. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy rendelet kéne csak. Mégpedig, hogy a tanár fegyelmezhessen tesi erőszakkal is...
2011. ápr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen.

Én sokat tudnék mesélni bárkinek,hogy hogyan is telik egy tanítási napom.

Mivel behozták 2 éve kb. hozzánk a romékat( a sulijukat a mi sulinkkal vonták össze) azóta elszabadult a pokol.

Nincs semmi rendben,sok a bűncselekmény,a verekedés,a rosszalkodás,lerontották az iskolánk átlagát.A tantervi követelményt is lejjebb kell már vinni.Nem is tudom,hogy mi lesz itt pár év múlva.Alig lesz rendes magyar gyerek,mert mindegyik elmegy a környéki sulikba (egyháziba) és jól is teszik.Hihetetlen,hogy a (roma) gyerekeknek nincs felszerelése és tőlem kér,amikor anyám meg apám fizetéséből vonják le az adót meg mindent,hogy ezeknek legyen valami és akkor még van pofája tőlem kérni!-.- Bocsi kicsit elterelődtem a témától,de annyira idegesít!

2011. ápr. 14. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!