Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » MOST FÉLJEK?

MOST FÉLJEK?

Figyelt kérdés
a NEJEM ÉS A BÁTYJA közösen kiadták albérletbe az örökölt szülői házat ápr.1-én kellene megkapni az albérleti dijjat és a sógor csütörtökön teleón meg fenyegetett minket hogy ha sokat jár a szánk a hét végén alaposan ellátják a bajunkat ha igényt tartunk a részünkre a pénzből mert az szerinte mind neki jár egyébbként kettőjük öröksége a ház, a nejem sajnos beteg és ezt bróbálják most kihasználni. Amúgy a fenyegetést rögzitettem a telefonomon és el is mentettem jó helyre. Most mit kéne tennünk?
2011. márc. 31. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmitsem ér a felvétel, a magyar igazságszolgáltatásban sose bízz. Bérelj fel 1-2 verőlegényt és kenjétek el a száját. Tudom gyerekesen és primitíven hangzik, de ez a legjobb megoldás.
2011. márc. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerbeknél lehet olcsón fegyverekhez jutni.
2011. márc. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos bérből élünk és így az ötletek nem jöhetnek össze bár tetszenek.
2011. márc. 31. 20:25
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincsennek véletlenűl verőlegények szociállis alapon? Hülyén hangzik de hát ez van.
2011. márc. 31. 20:28
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Menj le a helyi kocsmába, nézd ki a legrosszabb arcú társaságot és hívd meg őket egy körre, attól még nem fogsz csődbe menni, beszélgess velük és mondd el a problémád
2011. márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Nincsennek véletlenűl verőlegények szociállis alapon? Hülyén hangzik de hát ez van."


Ha nincs rá pénzed menj be a helyi önkormányzat szociális osztályára és hivatalból kirendelnek egyet.

2011. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor beköltöznek az albérlők,ti is oda mentek,és KIHIVJÁTOK A RENDÖRSÉGET.Elmondjátok,hogy a ház,vagy lakás fele tulajdonjoga a nejedé(papirt vinni)és idegenek akarnak beköltözni,amit ti nem szeretnétek.Kifognak menni.Ha a sógor fenyegetőzik,azt meg fel kell jelenteni mindjárt kissebb lesz a szája.

Mivel két dudás egy csárdában nem fér el,a biróságon kérni kell a közös tulajdon megszüntetését.A sogor vagy fizet,vagy eladjátok és feleztek.Evvel megszűnik a vita.

2011. márc. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ma van a havi fizetési határidő eddig még nem jöttek a pénzzel amúgy már 1 hónapja benne laknak a házban az albérlők és a szerződés is szabályos csak a sgor metiltotta nekik hogy nekünk is ide adják a pénzrészünket mert szerinte az csak neki jár pedig ehez nincs joga.
2011. ápr. 1. 18:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs,hogy a sógor megtiltotta!!!Mi az,hogy megtiltotta??Az ingatlan fele a feleséged tulajdona.Az albérlőkkel kell beszélni,hogy itt valami tévedés van,a lakbér fele benneteket illet.De én a helyetekben a birósághoz fordulnék,de sürgössen.Kérni kell a közös tulajdon megszüntetésést,mint irtam.Ez az egy lehetőség van,igy legalább megszabadultok a sógortól.Ha meg fenyegetőzik a rendörségen feljelentést kell tenni,minden lelkiismeret furdalás nélkül.Azért csinálja veletek mert tudja,hogy megteheti.Ha eljárás indulna ellene,mindjárt kissebbre venné magát.Azért még külön megfogják büntetni,hogy nem elég,hogy fenyegetőzik még a szabályszerűen kiadott ingatlan hasznának a felét önkényesen visszatartja.Nyert ügyetek van,csak intézkedni kellene!!!!
2011. ápr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM ÉS EHEZ TARTJUK MAGUNKAT TERMÉSZETESEN.
2011. ápr. 2. 17:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!