Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tesi órára vannak valami...

Tesi órára vannak valami szábályok? Szerintem veszélyes :D

Figyelt kérdés
és kötelező?
2011. márc. 19. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen szabályokra gondolsz?

-Tartsd be mindig azt amit a tanár mond.

-Igyekezz nem okozni testi sérelmet egy osztálytársadnak.


"Szerintem veszélyes"

Lényegében az.Leeshetsz a kötélről,vagy a szekrényről.


"és kötelező"

Mármint a tesi óra?

Igen.Ha csak nem szerzel magadnak felmentést.

2011. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

a matekórára ,történelemre nincsenek szabályok ,szerintem hülyeség:D


na de viccet félretéve..szerinted törvénybe ütközik hogy tornászni ,gyűrűzni kell tesiórán?


huh tényleg egyáltalán azt csodálom hogy legálisan lehet hátraszaltót dobálni

2011. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

miért ne lenne kötelező?? Ha szerzel felmentést akkor kötelez(het)nek gyógytornára...


Ha nem jelensz meg akkor igazolatlan óra, nem tudom menni igazolatlan óra után megvonják a családi pótlékot...

2011. márc. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs elég megkötés a tesitanároknak, hogy hogyan kéne órát tartani, mi a fontos a fejlődéshez és, hogy mi a tesióra lényege... Ahány tanár, annyi szokás... Van ahol nem kell bejárni, van ahol a tanár sincs végig jelen, van ahol szigorú, szivathat, ha akar.
2011. márc. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

arra gondoltam hogy a tanárnak hogy kéne tartania az órát és hogy mit hogy kell a tanulóknak

technika órán pl felírjuk a füzetbe hogy normálisan használjuk a szerszámokat hogy ne legyen balesetveszélyes

legalább elmondhatná a tanár mondjuk ezt hogy igyekezzünk nem testi sérelmet okozni vagy valamit

és a 2.nak üzenem hogy szerinted miért kérdeztem meg azt is hogy kötelező-e? ha csakúgy ugrasz egy hátraszaltót és kitöröd a nyakad az a te hibád de ha kötelező csinálni..

2011. márc. 21. 17:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, sajnos az ilyen esetek ritkán derülnek ki, mikor a tanár hibás, és könnyen elkerülhető lett volna a baj.


Tehát egy teljes reform kéne, benne a szabályokkal, hogy a tanár végig jelen van, egyes gyakorlatokat pl gyűrű ki kéne váltatni más feladatokkal, sokszínűbb órák kénének, és a megalázást ki lehetne ezzel iktatni... Rendes tanmenetet kéne vezettetni minden egyes óráról, hogy mi is folyik ott. Dokumentálni a sérüléseket, körülményeket...


De ilyennel úgy sem foglalkozik egy párt sem...

2011. márc. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!