Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tehetek feljelentést úgy,...

Tehetek feljelentést úgy, hogy fiatalkorú vagyok, és a szüleim ne tudják meg?

Figyelt kérdés

Zaklat egy nő, de én még csak 16 éves leszek.Levélben halálosan fenyeget, és nagyon félek tőle, mert ő úgy verekszik, hogy nem nézi hogy meghalok-e.(egy lánynak a fejét bele csapta az aszfaltba,de a csaj nem merte feljeleni,mert fél hogy azért is verést kapna).Ő már felnőtt,és nagyon nagy háttere van,megbeszélni nem lehet vele semmit.NAGYON FONTOS,HOGY EZT A SZÜLEIM NE TUDJÁK MEG!SZÓVAL FELJELENTHETEM ÚGY, HOGY ŐKET ERRŐL NE ÉRTESÍTSÉK?

nagyon félek.előre is köszönöm a válaszokat.

remélem ez a kérdés a törvények,jog kategóriába tartozik


2011. febr. 12. 22:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A nő hány éves?
2011. febr. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Miért nem hagy békén?
2011. febr. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
hogy miért akar bántani? mert tavaly egy olyan faluban éltem, ahol szinte én voltam az eggyetlen magyar...szőke haj meg minden, és ez bántotta.tavaly azért felpfozott engem(!) mert az ő fiú testvérei és a férje rám nézett.értitek? nem én kerestem a faszikat, hanem ők engem, és még ezért is én kaptam...
2011. febr. 13. 01:46
 14/21 A kérdező kommentje:
ez a nő 19 éves, házas, 2 gyereke van.nagyon félek hogy odajön elém a suliba, és megszégyenít mindenki előtt.ő nem normális.tudodm hogy csicskaság, de nagyon félek hogy úgy üt meg, hogy esetleg a fejemre esek és nyomorék leszek hátralévő életembe...értitek? nagyon rossz így élni.rettegek...
2011. febr. 13. 01:49
 15/21 anonim ***** válasza:

Hogy nem gondoltam én egyből hogy ez is büdöscigány...

Jelentsd fel bár sokra nem számíthatsz...

Ha esetleg van valami olyasmi ismerősötök aki volt gárdatag vagy ilyesmi az jól jöhet...

De elősször mindenképp a rendőrséget próbáljátok meg. A SZÜLEIDDEL EGYÜTT!!!!!

2011. febr. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Haver személyesen megyek el megverni ha kell hívok haverokat is csak mondjál egy címet biztos elmegy a kedve még az élettől nemhogy még kisebbeket molesztáljon.
2011. febr. 13. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Tehetsz, de mikor megtudják nem kizárt hogy felpofoznak.
2011. febr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Tehetsz feljelentést - ahhoz szülők nem kellenek, de az utána esetleg következő Be - hez már igen, mert fiatalkorúként bizonyos jogokat csak a törvényes képviselőddel együtt gyakorolhatsz, ők meg a szüleid.
2011. febr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Tehát azért akar téged megverni,mert te nem vagy cigány,és a családja "rádnézett" amikor egy falúban laktatok??????Most ez komoly????Ezért kell menni a rendőrségre,csak azt nem értem,hogy ebben mi a titok?????Légyszives egy kicsivel bővebb választ irjál,mert ez igy nem igazán gömbölyű történet!!!!!!
2011. febr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

tulajdonképpen az egész falu ellenem lázadt,mert szőke és vékony voltam.és ez nő beképzelte magának, hogy a férje szerelmes belém:S

nagyon sokszor fenyegetett hogy ÉN SZÁLJAK LE A FÉRJÉRŐL! :O

és ebből jött az hogy én egy magyar kutya vagyok, stb... meg hogy minden magyar nő k*va mert nem marad meg annál akinek a szüzességét adta... mondjuk szerintem ez csak mondva csinált ürügy, mert néha úgy érzem hogy őket is bántja, hogy 18-19 éves fejjel ott van a két kisgyerek és nem mehet el szórakozni...nem tudom:S

2011. febr. 15. 14:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!