Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Le tudják "szerelni", ha...

Le tudják "szerelni", ha feljelentést teszek?

Figyelt kérdés
A testvérem tartozik valakinek. Az illetőnek a haverja az egyik ismerősöm bátyja. Megszerezte a számomat az ismerősömtől, és azóta folyamatosan hívogat, zaklat mármint a báty). Fenyegetőzik, hogy ha a tesóm nem adja meg a pénzt, akkor jön és verekedést rendez. Én meg hiába mondom, hogy engem hagyjon békén, mert nem is élünk együtt, felnőtt emberek vagyunk, annyi közös van csak bennünk, hogy ugyanaz a bejelentett lakcímünk. Nem akarok telefonszámot cserélni, mert számomra munkaeszköz, az ügyfeleim ezt a számot ismerik. Mihez kezdjek?
2011. febr. 4. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:

e fenyegetés alapján már fel is jelentheted.

el fog menni a kedve a verekedéstől, amíg tisztázza magát a bíróságon

2011. febr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tegyél feljelentést
2011. febr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp jelentsd fel!
2011. febr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mielőtt a rendőrségre rohangálnál valahogy bizonyítékokat is kellene gyűjtened mert a rendőrök nem fognak sietni evvel.Rögzítsd a hívását , nem baj ha elhangzik az illető neve is ,szerezz be néhány tanút is és akkor ezek birtokában már mehetsz is a rendőrségre.
2011. febr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki, sikerült megoldanunk kulturáltan. Megígérte, hogy nem fog emiatt hívni a továbbiakban.

Remélem is.

2011. febr. 4. 16:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne ilyedj meg a fenyegetéstől, mondd meg, hogy várod szeretettel. (vagy egy MG 42-essel)
2011. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!