Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Mit szólnátok hozzá, ha a gyereket nem lehetne bántani, szidalmazni, kihasználni? Támogatnátok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 17:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%

Hallod. Nem tudom hol élsz de aki rátermett az nem hagyja magát most sem.

Engem merjen már 1x vki szidalmazni v bántani.

Szét taposnám a fejét.

18/F

2010. dec. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
18 évesen már nem igazán tartozol a gyerek kategóriába
2010. dec. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Hagyjuk már ezt a liberális nevelés dolgot! Nem elég i.dióták így is a mai gyerekek, fiatalok? Olvasd az első kommentet, híven tükrözi a mai fiatalok lelkivilágát, értelmi szintjét.
2010. dec. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tényleg hagyjuk a liberalizmust!De az ijen szülőt nem lehet "apa"-nak vagy "anya"-nak nevezni,mert az ijenek akasztanivalók!Nem azért vállalnak gyereket,hogy depresszióssá tegyék,elrontsák az egész életét,nemde?
2010. dec. 3. 18:09
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
"Ilyen" nem pedig "ijen". Bocs, nagyon irritált. De egyébként abszolút támogatom.
2010. dec. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Oké,hátha megszokom!De nem csak én írom így,ez megnyugtat!
2010. dec. 3. 18:13
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
A gyerekek pont a liberális neveléstől lesznek manapság depressziósak. Otthon nincsenek korlátok, papa-mama mindent megenged, ha valamihez nincs kedvük, azt nem kell csinálni, aztán annyira megszokják, hogy körülöttük forog a világ, az ő igényeiket lesi mindenki, hogy az élet legegyszerűbb kihívásaitól azonnal padlóra kerülnek.
2010. dec. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%

Manapság a gyerekek használják ki a szülőket,a tanáraikat,mert nekik CSAK jogaik vannak! Kötelességük pedig semmi.

A gyereket nevelni kell,megtiltani nekik bizonyos dolgokat,elvárni tőlük,hogy tanuljanak,segítsenek otthon,ha kell. Ha valami rosszat tesz,akkor megkell szidni vagy megbüntetni.

Éppen az a szülő teszi tönkre a gyereke életét,aki mindent magad neki,és mindent ráhagy.

Az okosan nevelt,fegyelmezett gyerek az életben is tud boldogulni.

A nai 18 évesek már felnőttnek hiszik magukat,akinek a szülő már nem parancsolhat.

Csak éppen a szülő tartja el őket. Ha önállóan kell élniük,akkor az alapvető dolgokat sem képesek megtenni.

Nem támogatnám az ötletet. Inkább szigorítanám.

2010. dec. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Én meg kívánok neked ojan szülőket,mint nekem volt!

nekem semmim nem lehetett öcsémnek amit csak kimondott!Neki semmit nem kellett csinálni,nekem nagyon sok mindent!

Szóval szívem szerint felakasztanám őket a város közepén lévő villanyoszlopokra!

2010. dec. 3. 18:40
 10/17 UM4 ***** válasza:
44%

kicsit túl sarkított a kérdés

az erőszakos porosz nevelési módszer már bizonyított

azért van ez így mert az ember ha "szabad" egyre önzőbb és mohóbb lesz ( tulajdonképpen egyre antiszociálisabb)

az meg hogy ostobák is "nevelnek" gyereket, történelmi tény

2010. dec. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!