Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az új alkotmány tervezetben...

Az új alkotmány tervezetben mit jelent magában az, hogy kereszténység, mire vonatkozik?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 11:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
73%
Az, hogy betiltják az abortuszt, valószínűleg nem fogják legalizálni a melegházasságokat, valamint a nagycsaládosokat és a gazdagokat fogják támogatni, mert a kereszténységben ők számítanak "példaképnek".
2010. dec. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

ahogy vsz. az 1. válaszoló sem, én sem ismerem a tervezet szövegét

Hol lehet olvasni?

2010. dec. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Semmire,viszont olyan "csinos"!
2010. dec. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%
Ez csak annyit jelent, hogy ugyanazt a neokonzervatív politikát fogják folytatni, mint az USA-ban. Szolidáris társadalmat hirdetnek, de elveszik a szabadságjogokat, a kommunikációjukban megjelenik a kisvállalkozók védelme, de valójában csak verbálisan kötelezik el magukat, azt mondják , hogy segítenek a szociálisan rászorulókon, közben kriminalizálják őket, az oktatást elérhetetlenné teszik számukra, és bevezetnek egy társadalmilag igazságtalan adórendszert, mindezt azért, mert hatalmas nagy konzervatív keresztények. Egyébként meg jó pr fogás, egy szent keresztény kinek ártana????
2010. dec. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%

nem tudom, nem akarom tudni, és bár tisztelem mindenki vallási meggyőződését, nem akarok egy olyan országban élni, ahol vallási dogmák jogerőre emelkedhetnek.


egyébként úgy tudom, a Vatikán a mai napig keményen ellenzi a fogamzásgátló tablettát, kíváncsi vagyok, mikortól kell azt is utcai dílerektől beszerezni, mint sokminden mást.

2010. dec. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Ez durván hangzik...És szerintem ebből adja magát, hogy akkor a keresztények jobban járnak, illetve a nem keresztények rosszabbul? Én például nem vagyok megkeresztelve(a szüleim anno úgy gondolták erről majd én döntsek), akkor számíthatok valamilyen hátrányos megkülönböztetésre?
2010. dec. 4. 21:18
 7/27 anonim ***** válasza:

az vicces lesz ha ilyen arab stílusban elborult vallásosság lesz akár a keresztény akár a mohamedán akár bármien vallással de jóra ez nem vezethet. nem véletlenül van vallásszabadság, az emberek nem egyformák és a katolikus egyház már bizonyította hogy mien társaság lásd szent inkvizíció a kedvencem a pápa legújabb könyve hiradóbol hallom hogy "az óvszerhasználat bűn kivéve egyes eseteket pl a férfi prostituáltak..." azért meg alap a pokolra jutás... agyrém. és akik nem hívők/nem bennük hisznek azok meg megnézhetik magukat. volt az h lehet h kötelező lesz a hittan a sulikban... ámen


az egyház egynémely tanát röhejesnek tartom, illetve fura hogy az ősember a saját érdekeit érzi a társadalom előttinek, a modern ember a törvények által a kettőt egyensúlyba hozza, az egyház meg hirdeti hogy előbb a többiek de a pénzt azt szivesen lenyúlja.(búcsúcédulák,a reformáció kapcsán ismert dolgaik)

2010. dec. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:

Kérdezem tőled hogy mikor voltak a búcsúcédulák?

Nagyon régen......

A katolikus egyház is megújúlt akkor a reformáció mellett és visszahódította híveit.

Az egy igaz vallás a világon........

Nem bánnám ha az egész ország ezt a vallást követné!

2010. dec. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
23%

Ismét kérdezném, hol olvasható ez a tervezet?


A kereszteletlenséged miatt biztos nem leszel hátrányosan megkülönböztetve, a hülyeséged miatt remélem igen.


újabb keresztényellenes hangulatkeltés...

2010. dec. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%

"újabb keresztényellenes hangulatkeltés..."


Na nehogy már a XXI. században annak álljon feljebb, aki a tudomány helyett abban hisz, hogy egy mindenható szellem uralkodik a világ felett.

2010. dec. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!