Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen a női börtön? Automatik...

Milyen a női börtön? Automatikusan mindenkit kalocsára visznek? Milyen elítéltekkel zárhatnak össze?

Figyelt kérdés
Elkövettem egy nagyon komoly közúti szabálysértést(lehet hogy már bűncselekmény kategória) és anyagilag teljesen padlón vagyok, tartozásaim vannak. Gyilkosokkal összezárhatnak? Milyen bent a légkör?
2010. dec. 2. 21:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
79%
Ha dolgoztatnak az elitelteket,az sertene az emberi meltosagukat?
2010. dec. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 doboszoli ***** válasza:
90%

"ilyesmi mindenkivel megeshet.."

Ja! Ha a Te gyerekedet gázolná halálra (isten ments!)piásan, akkor is ilyen megértő lennél?

2010. dec. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Kaptam egy levelet, hogy a nyomozást felfüggesztették, mert a véremben 0,74gramm/liter (ezrelék) alkohol volt.

Mivel sem a szondába sem a gépbe "nem sikerült" belefújnom, ezért éjjel 2re sikerült vérvételre jutnom. Hát nem tudom mire számítsak.

2010. dec. 29. 20:22
 24/26 A kérdező kommentje:

Utánanéztem. 0.8 ezrelékig Igen enyhe alkoholos befolyásoltság van, amerikában pl. addig nem büntetik.(itt még mindíg nem tudom mi van)

Viszont jól elszúrtam, mert elismertem azt hiszem már minden mindegy alapon egy-két sört(remélem mást nem, de már nem emlékszem)

Erre mit mondjak(írjak nekik), ha kijön valami határozat?

2010. dec. 29. 21:00
 25/26 anonim válasza:
Mi lett veled? A dutyiban dolgozok. Vajon találkoztunk?
2020. okt. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Dehogy, semmi nem lett.. :-) Rèszletfizetés volt, ha jól emlèkszem..
2020. okt. 21. 07:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!