Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen a női börtön? Automatik...

Milyen a női börtön? Automatikusan mindenkit kalocsára visznek? Milyen elítéltekkel zárhatnak össze?

Figyelt kérdés
Elkövettem egy nagyon komoly közúti szabálysértést(lehet hogy már bűncselekmény kategória) és anyagilag teljesen padlón vagyok, tartozásaim vannak. Gyilkosokkal összezárhatnak? Milyen bent a légkör?
2010. dec. 2. 21:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
84%
Anyagilag a padlón vagyok, de azért piálni aztán kocsikázni, arra van pénz...
2010. dec. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
78%
Ott a pont :)
2010. dec. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
38%

"Ezeket le lehet dolgozni közmunkában is. Mért nem próbálod meg?"


Ott írta előbb, hogy mért nem. Mellesleg meg ha bűncselekményes, nem lehet. Akkor vagy fizet vagy ül.

2010. dec. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
25%

"Anyagilag a padlón vagyok, de azért piálni aztán kocsikázni, arra van pénz..."


Beteg vagy gyermekem.

2010. dec. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
77%

Wellness.


Ha rajtam múlna, hetente 6 napon, napkeltétől napnyugtáig szemetet válogatnának a rabok egy szeméttelepen. Fizut kapnának, de levonnám a tartásdíjat. Ja, és amíg van tartozás az állam felé, addig nem szabadul. Így lenne tétje az éveknek.

2010. dec. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Egyébként csak 40-50 max 60nal mentem. Hülye az aki ilyenkor többel megy, abból van a baj.
2010. dec. 2. 22:49
 17/26 anonim ***** válasza:
87%

"Egyébként csak 40-50 max 60nal mentem. Hülye az aki ilyenkor többel megy, abból van a baj."

Kedves kerdezo szerintem nem az a kerdes mennyivel mentel.

Ittasan nem lehet vezetni ez torveny,megszegted atorvenyt bunhodnodkell.

akkor kellet volna gondolkodni nem most sirankozni vallad akovetkezmenyeket

2010. dec. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
63%

na ne keseredj el azért a sok barom választól, mindenkivel megeshet egy ilyen ...


csak tényleg nagy kérdés, hogy most akkor szabsértési kategória vagy bűncselekményi kategória lett-e belőle !!! ha választhatod, akkro mindenképp a közmunkára átváltást kérd, ne viccelj, hát ha elzárnak, ugyan úgy ugrik a munkád, nem ?? szal emiatt akkor egyforma aveszteség, de azért mégis kellemesebb este haza menni, mint a börtönben lenni ki tudja milyen körülmények között ...

2010. dec. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

22:47

ugye nem is sorolom h x és y nemzetközi szerződéseknek tagjai vagyunk, és ilyen még csak nem is elképzelhető nálunk ! szóval összességében még jó h nem rajtad múlik ... így is éppen eléggé balkán vagyunk, de akard már még jobban azzá tenni ezt az országot! egy büntetés soha nem sértheti az emberi méltóságot, kapásból itt elbukna ez a fantasztikus javaslatod

2010. dec. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Érdekes az USA-ban mégis dolgoznak a rabok és nem halnak meg.Itt csak a faxukat meresztik,felgyúrják magukat és kész...
2010. dec. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!