Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Anyukák! Mit lehet tenni ha...

Anyukák! Mit lehet tenni ha átvertek a Teszveszen?

Figyelt kérdés
Nagyobb értékben vásároltam,természetesen elöre utalással és kb.1 hónapja nem jön meg meg az áru.
2010. nov. 5. 10:05
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Szia.Nem anyuka vagyok csak teszvesz vásárló.Hát az nagy baj... próbáld meg felvenni az illetővel a kapcsolatot ha nem reagál akkor ha jól emlékszem van valami ahol be lehet jelenteni a dolgot...de utána kérdezek a nővérem jobban ért hozzá...
2010. nov. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:-)Az a gond,hogy 30.000Ft az összeg és már vagy 20 vevő adott negatívat neki ma sőt mi több fel is van már függesztve!Miért függeszthetik fel? Azt írják hogy nekik sem jelentkezik......
2010. nov. 5. 10:18
 3/22 anonim válasza:
Elvileg van olyan menüpont,ahol meg tudod nézni a címét. Én is szoltam ott vásárolni,de csak kisebb összegért. Pont ilyen okokból nem vennék drágán semmit,főleg előre fizetve. Esetleg megkérdezhedtem mi volt a neve és mit vettél?
2010. nov. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 kisnita válasza:
90%
Én is jártam hasonlóképpen. A tesz-vesz sajnos nem segít semmiben, nagyot csalódtam bennük. Írtam nekik hogy mi a helyzet, küldtem levelet a partnernek, de nem reagált arra sem. Utána azt mondták hogy nyomtassam ki az aukciós oldalt és vigyem be a polgármesteri hivatalba ott indíthatok polgári pert de közel sem biztos hogy eredményes lesz. Itt 2 ezer Ft ról volt szó úgyhogy nem mentem be, így is van elég bajom nem akarok bíróságra járni. De azért 30 ezerért már simán perelnék.
2010. nov. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Telefont vettem és még jó páran......lelépett egyszerűen szerintem!Az a helyzet hogy több százezer Ft lehet a zsebében mert mindenki telefont vásárolt töle(20-50ezer Ft-ig) és már vagy 20 negatívja van a mai napon ,eddig csupa pozitívja volt ezért mertem belevágni......nem tudom mit tegyek:-(((
2010. nov. 5. 10:31
 6/22 anonim válasza:

Ilyenkor vedd fel a kapcsolatot a teszvesszel és ők segítenek...most böngésztem a fórumot meg mindent de ilyenre nem találtam választ de írj nekik szt segítenek!


Sajnálom h így jártál =(

2010. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:

Azt hiszem ő már bepróbálkozott ilyesmivel az expresszen is ugyan ezt csinálta onnan kitiltották, valószínű így ment át a teszvesz-re, a pofám leszakad hogy hova fajul a világ!!!!

Van rendőr ismerősöm megkérdezem tőle mit lehet ilyenkor tenni... Ha megtudtam valamit majd írok még.

2010. nov. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet rendőrségi feljelentést is tenni. Esetleg megpróbálhatod felvenni a kapcsolatot a többi tesz-vesz károsulttal, és közösen feljelenteni. 30.000 Ft-nál már a rendőrség is simán bevonható.
2010. nov. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

teszvesz == vatera.

köcsög patkány az egész. nem segítenek semmiben, szarnak rád magasról. meg is mondják, amint leütötted a terméket, onnantól kezdve nem az ő hatókörük.

nekik csak az a fontos, hogy az eladó fizessen nekik listázási pénzt meg jutalékot. akire sok a negatív azt függesztik ez alap.


bezzeg az ebay. Ég és föld. Paypallal fizetsz, ha nem kapod meg az árut, akkor vissza lehet szívni az eladótól a pénzt, az ebay ha kell utánajár ott külföldön, hogy mi történt, segít. Krva nagy bajban lesz a vatera meg a többi ha az ebay bejön ide márpedig jön.

2010. nov. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Leírnád az illető felhasználónevét? Csak mert énis most vettem telefont és épp most utaltam át. Köszi.
2010. nov. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!