Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » KÖZJEGYZŐK, RENDŐRÖK, JOGÁSZOK...

KÖZJEGYZŐK, RENDŐRÖK, JOGÁSZOK, érdemes megcsináltatni, vagy pénzkidobás?

Figyelt kérdés

Elfogadja-e a rendőrség/rendőr, a hivatalos okmányokról (jogsi, lakcímkártya, személyi,), hivatalos, közjegyző által készített másolatot?


Nem eljárás során csatolva! Hanem pl. Kovács főtörzs, közúti ellenőrzésnél?

Mert ugye van egy jogszabály, miszerint eredeti kell, de ugye elvesztés esetén ideiglenest adnak, most meg itt a telefonos digitális állampolgársági.


KÉREM, hogy csak valóban hozzáértő válaszoljon! Köszönöm!



ma 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fogadja el. Eredeti dokumentum vagy ideiglenes A4-es papíros.
ma 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A digitális állampolgár app már működik, amúgy ha az adataid megadod, akkor is le tudja kérni, tehát totálisan felesleges a másolgatás.
ma 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2. Igen, de:

- Ha nincs netem vagy lemerült a telefon?

- Meg igazából azért lenne nekem fontos, mert így a másolat mindig a munkahelyemen lehetne az irodában, mert olyan a munkaköröm, hogy ha otthon felejtem az irataimat, akkor aznap nem dolgozhatok, és hazaugrani sem tudok érte, a távolság miatt.

ma 19:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!