Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Élelmiszert rendeltem az...

Élelmiszert rendeltem az interneten. Van elállási jogom?

Figyelt kérdés
A termék mennyisége kevesebb lett, mint amit rendeltem. Így fel se bontottam. Első körben próbálok megegyezni a szállítóval, de ha nem sikerül akkor viszont el szeretnék állni és soha többet nem rendelni egy olyan cégtől, amely nem képes/nem akarja megfelelően teljesíteni az ügyfelek rendelését.

tegnap 17:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy visszaélés történt, lehet tévedés is. Bizonyítani meg utólag nyilván nem tudok semmit, én mondok A-t, ők meg lehet mondanak B-t. Egy ilyen esetnél mégis hogyan gondolod a bizonyítás kivitelezését? 1-2 ezer forintos tétel van az asztalon, ilyenkor nem lehet/ nagyon nehéz bármit is bizonyítani. De itt nem elsősorban rólam van szó, hanem a kiszolgáltatott fogyasztókról.
tegnap 21:34
 12/12 anonim ***** válasza:
És még mindig nem tudjuk mégis mi a fenét vettél és honnan - innentől kezdve ez csak fillérszabás, semmi egyéb.
tegnap 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!