Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha pofon ver valaki az utcán...

Ha pofon ver valaki az utcán és utána elsétál és te rendőrt hívsz, akkor lesz belőle valami?

Figyelt kérdés
tegnap 21:45
1 2
 11/16 anonim válasza:

Ufff


Oqurva jogállam

ma 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

#10


Igen, ez sajnos reálisnak hangzik. Legközelebb legyen paprikaspray a zsebben, nálam már rendszeresített dolog (pedig nem vagyok kis ember)

ma 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

12.

ja, csak ha lefújód még jobban begerjed és a végén agyon is ver

ma 15:19
 14/16 anonim ***** válasza:
81%

#15:19

Ilyen tipikusan az ír akinek fogalma sincs miről beszél. Javaslom egyszer fujasd le magad pv-vel, nem lesz semmi bajod, de soha többet nem fogsz ilyet mondani hogy az csak felidegesíti a támadót... Az egy rettentő szar anyag, ragad, olajos, égeti, marja a szemet + orrot, nem is kell belélegezni, ha csak az arcbőrödre megy már azt is csípi. Tökmindegy mennyire vagy kigyúrva, ha csak nem edzel külön nyálkahártyára meg szemgolyóra.

ma 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Justinianus ***** válasza:

"Én ezeket olvasva azt hittem kap érte egy 5 évet,"

Mondjuk ez sokkal irreálisabb, mint amit indítványoztak, egyébként a bíróság annál súlyosabb ítéletet is hozhat.

ma 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Budapesten mem foglalkoznak pofonokkal. :D
ma 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!