Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi lehet a probléma ha ügyfélk...

Mi lehet a probléma ha ügyfélkapu aktiváló linket kaptam többször már és nem enged belépni?

Figyelt kérdés
Mindent jól csináltam,aktiválásnál átirányit a bejelentkezéshez de azt írja ki hogy nem jó a jelszó vagy Felhasználónév(ez kizárt) vagy nem vagyok jogosult használni
tegnap 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokféle oka lehet, a böngésző, router, vírusirtó script blokkolásától, véletlen elírt jelszón át egészen az ügyfélkapu rendszerhibáig.

Ha sehogy sem sikerül, akkor írni kell az ügyfélszolgálatuknak.

tegnap 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Töröld ki a cookikat,stb.
tegnap 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ebbe a problémába szaladtam bele, én felhívtam a telefonos segítséget és a második ügyintézővel kb az ötödik próbálkozásra sikerült elfogadtatni a jelszót és betudtam lépni, A segítőm is aztmondta hogy nemtudja miért nem fogadta el a rendszer a jelszót már előbb de örüljünk neki hogy elfogadta végre. Azt tanácsolom hogy te is ezt tedd.
tegnap 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!