Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 2 kisgyerekes pár:hajléktalano...

2 kisgyerekes pár:hajléktalanok lettek, éheztetik a gyerekeket,az anya ütötte a hasát amikor terhes volt hogy nyomorék gyereke szülessen stbstb. Ha kiirom a FB.bejegyzésbe hogy a városban kerestetik ez a 2 személy és MILYENEK ez jogilag megtámadható?

Figyelt kérdés

KB.3 hete hajléktalanok mert nem fizették az albérletet néhány hónapja.

A gyerekek ruhái bent van a lakásba , kint vannak agusztus óta és nincsenek a gyerekeknek meleg ruháik.

Dokinál a védőnő mondta hogy a kislány sokat fogyott!! 2 éves..

de ö nem hitte el hogy hajléktalanok mert profi hazudozók, és nem tudja senki hol laknak!

Hiába jelentenének fel, mi is kerestük a gyerekek miatt de nem tudjuk hol vannak: az a baj hogy annyira bújkálnak a városban hogy nem tudjuk hol lehetnek.

Én sokat segítettem nekik, nem tudnám itt felsorolni mennyit, de átvertek és akkor telt be a pohár amikor rosszakat mondtak rólam annak ellenére hogy mennyit segitettem (ha felsorolnám 100 ezrek lennének pénzösszegben)


Az albérlőnek már több mint 500ezerrel tartoznak és a városba rengeteg embernek..


A gyerekek nagyon édesek és nem akarom hogy bármilyen bántódásuk essen.


Kiirnám a VÁROSI FACEBBOOK OLDALRA hogy ezeket keressük, hogy hajléktalanok 2 gyerekkel, a gyerekek éheznek, fáznak, a kisbabának 2 hetes kora óta bolti tehéntejet adnak ami miatt felfújodott és majdnem megfulladt többször is ha nem viszi el a mentő, ill. terhesen ütötte a babát a hasába és hason aludt hátha nyomorék lesz a gyerek és emelt pénzt kaphat.

És mindezt kiirnám így a bejegyzéshez, és ha látja őket valaki irjon a facebook oldalon a bejegyzés alá.


EZ így jogilag megtámadható lenne?, lehet ilyet írni, mert nem akarnám fölöslegesen bajba keverni magam.


U.i :

Mindkettőnek a családja elfordult tőlük mert őket is meglopták, és feltehetően itt a városba laknak(vidéken) nem megyeszékhely csak egy "nagyobb" városka.


Láttuk már a városba de amikor találkoztamm velük a kislány ordítva rohant volna elém, de az anyja elhúzta hogy nem jöhet,a bevásárlókosarat le akartam gyorsan tenni és odamenni, mire a babakocsival eltűntek mindössze 1 perc alatt hogy nem láttam már sehol!


A gyermekvédelemnél már többszőr jelentettem, de nem tettek semmit! Átverték őket is mindenféle hazugsággal, és most hiába jelentettem hogy hajléktalanok lettek, most azért nem tesznek semmit mert nemis találják őket! Azt hazudták nekik hogy tanyán vannak, ami igaz is volt agusztus végéig, de azóta elküldték őket ..


szept. 23. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos a bizonyítás szinte lehetetlen.
szept. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bizonyíték nélkül kétélű fegyver ez, mert te a nagy nyilvánosság előtt rágalmazod őket, amire nekik lesz bizonyítékuk és simán feljelenthetnek téged.
szept. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!