Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem kéne valahogy az online...

Nem kéne valahogy az online clickbait újságírást szabályozni?

Figyelt kérdés
Ezeket a felesleges pánikkeltő címeket be kéne tiltani, hogy "nagy a baj", meg "most kaptuk", stb. Kit érdekel, hogy most kapták. Meg hogy kattints a folytatásra, meg 5 csillagjegy szerencsés lesz, kattints a képekre, és 5 új oldalon jelenik meg a tartalom vagy a képek a kattintások miatt. Erre épeszű ember nem kattint, és be kéne tiltani ezeket úgy, hogy mindennek 1 oldalon meg kell jelennie.

ma 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
De, én nagyon egyszerűen szabályzom az online clickbait újságirást, nincs az a fegyver, amit a fejemheztartva én megnyitnék egyet is.
ma 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Akkor a Fideszes ATV gyorsan csődbe menne.
ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Kelleni kellene, mert egyre dühítőbb, hogy az ember mikor rákattint egy egy címre, a cikkben nem is arról van szó amit sugall.
ma 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A legrosszabb meg a femina meg twn. Nincs annál rosszabb, mikor írják, kiváncsi vagy a részletekre? Galériánkból megtudhatod! Kb. anyád kategória. Nyilván normálisabb oldalakat nézek, de hírfolyamban ezek feljönnek, néha a cikkre kattintok, de soha tovább.
ma 12:00
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Az emberek eszét kéne szabályozni, hogy ne kattintsanak rá.
ma 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért ne haragudj, de akiket

“ 5 csillagjegy szerencsés lesz”

És ehhez hasonló dolgokkal lehet kattintásra késztetni, azokon nem igazán lehet segíteni. Semmi baj, ha valaki hisz ezekben, de akiket már ennyire egyszerűen “csőbe lehet húzni” annak teljesen mindegy.


Ne akarjunk már a világon mindent szabályozni. Az ilyen szinten lévő emberek miatt azt is törvénybe kéne iktatni, hogy kötelező levegőt venni.


A te problémád nem teljesen értem. A rémhírkeltés, a clickbait, vagy pedig a több oldalra vezető linkek a baj? Eléggé zagyvaság..

Egyébként ha ez ennyire zavar, miért nem korlátozód saját magad? Rengeteg oldalt tudsz találni, ami nem él ilyenekkel. Politikailag is tudsz mind a két oldalon.

Én is letiltottam azokat az oldalakat amik olvashatatlanok a reklámoktól vagy pedig akkora kamu kattintás Vadász címet adtak folyton, hogy meguntam.

Elkezded tiltani ezeket az oldalakat és nagyjából erőfeszítés nélkül pár nap alatt megszabadulsz tőlük.

ma 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!