Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A szolgáltató itthagyta...

A szolgáltató itthagyta néhány oszlopát, és a helyet foglalják mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Öt évvel ezelőtt a szolgálatató egy régi transzformátor állomás cseréjét és áthelyezését oldotta meg. Egy nap múlva megint kijöttek, hoztak öt új betonoszlopot, de vezetékeket azt nem. Daruval felállították őket, átvezettèk az út túloldarára, ahol semmi sem épült, tehát csak egy üres puszta van.

Az oszlopokon nincsen vezeték, konkrétan csupaszon állnak.

Ő részükről az volt az indoklás, hogy a vállalkozó kérte a áram bevezetését, de csak 2026-tól tudja elkezddni az építkezést.



ma 07:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Az én magánterületemen is áll négy csupasz oszlop
ma 07:35
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Vársz, amíg majd húznak rá vezetéket is, bár nem tudom, attól neked mitől lesz jobb.
ma 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Reklamálhatsz, többször a szolgáltatónál, ha nem reagállnak akkor az önkormányzatnál.
ma 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam egy elárvult faoszlop volt az udvar közepén, megkértem őket hogy vigyék el 2 éve, azt mondták nekik az nem kell, csináljak vele amit akarok, így szépen kiszedtem, feldaraboltam és odaadtam egy "rászorulónak"... A beton oszlop nagyobb szívás :)
ma 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!