Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A választási kampányában még...

A választási kampányában még a mentelmi jog intézményét eltörölni kívánó Magyar Péter most miért bújik a mentelmi jog védelme mögé?

Figyelt kérdés
szept. 3. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Miért? Bújik?


Ha nekem jó, akkor jó, ha másnak jó, akkor rossz.

szept. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, bújik. Ha valaki kampányol a mentelmi jog ellen, amit aztán ha szorul a hurok mégis felhasznál, az két dolgot jelenthet. Vagy hazudott vagy gyáva.
szept. 3. 09:25
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

#2

Miért lepődsz meg azon, hogy egy politikus nem mond igazat. Ő is mondta, hogy nem megy az EU parlamentjébe, ...

szept. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát egy biztos, ez a messiás máshogy viselkedett volna a Getszemáni-kertben, de Pilátus előtt és a kereszten is.
szept. 3. 09:42
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

#4

Egyetértek.

szept. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd ebben az esetben is merőben mást csinál mint ahogy mondta előtte.
szept. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Magyar elég sok ellentmondásba keveredett már, és sok iszonyatosan nagy baromságot mondott már, és nem nagyon bízom benne.

De megmondta: lemond a mentelmi jogáról, ha Magyarország belép az EU-s ügyészségbe.


Ez Magyarországnak egyébként nagy előnyére válna, és hátrányára semmiképp sem. Vagy gyerünk, indokold meg, hogy miért is nem léptünk be?! Csak nem azért, hogy átláthatatlanul tudjanak sikkasztani a fideszesek?


Milyen magyarázattal maradtunk ki, írd le, és átrágjuk a dolgot! :)


És félre ne értsd, nem akarom Magyart védeni, szerintem pont annyira "keresztény", mint Orbán, és szerintem pont annyira becsületes is, csak még nem bontakozott ki, de csak idő és hatalom kérdése, ahogy mindenkinél.

ma 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tudod, kérdező, a használt telefon-ügy egy lepkefing a Fidesz ügyehez képest.


Nem vagyok Magyar-párti, mint írtam, de az ugye megvan, hogy dajcstomi csak azért állt elő ezzel, hogy terelje a figyelmet a hazaáruló haverjukról, aki túltolta a biciklit a Putyinpártiságban.

Ez van, amikor valaki kettősjátékot játszik: elveszti az egyensúlyérzékét, és megbillen.


Aztán a Fidesz meg kapkodni kezd, hogy jaj, hogyan is tereljék el a figyelmet erről a botrányról, mert ez bizony sokkal nagyobb botrány, hiszen többes számban beszélt a kormány részéről, mint döntéshozó.


Aztán vannak a szánalmas magyarázkodások, és most jött az ellentámadás, mert a fideszesek agya nem működik túl jól. Csak egybitig jutnak el, a memória meg kevés, de hogy ne lassuljanak, inkább törölnek korábbi infókat a RAM-ból. :D


A sokkal nagyobb ügy, a sok nagy sikkasztás, amit a Fidesz csinál, és amivel tönkre teszik az országot, és inkább lemondanak az EU-s pénzről is, csak ne legyen átlátható a gazdaság.

De tudod, mi az aktuális ügy?! Az, hogy iszonyatosan nagy a hiány, és hatalmas államadósság lesz hamarosan, sokkal, de sokkal nagyobb adósságcsapdában leszünk, mint a nyolcvanas években kialakult.


Ez a gáz. Ezzel számoljon el a Fidesz, ha tud, hagyja abba a sumákolást, Kezdjék a milliárdos sikkasztókkal, károkozókkal, aztán eljuthatunk a százezres ügyek elszámolásáig.

ma 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!