Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szomszéd ellen tehetek feljele...

Szomszéd ellen tehetek feljelentést ha videó felvételem van arról, hogy bántja a kutyáját?

Figyelt kérdés

Szomszédnak van egy tacskója és néha éjszakánként amikor ugat akkor bántani szokta meg üvöltözik vele.


Most éjszaka is ez volt, ugatott megállás nélkül, szomszéd ordítozni kezdett. Én gyorsan kirohantam az erkélyre egy kamerával és pont felvettem, ahogy a ruha szárítót az erkélyről kivágta és eltalálta vele a kutyát, közben üvöltözött, hogy "dögölj meg te féreg korcs".



aug. 30. 09:19
1 2
 11/15 Senior Séf ***** válasza:
27%
A felvételt nem használhatod fel bizonyítékként, úgy készülj.
aug. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
#11 Az állatkínzás bűncselekmény, így bármilyen azt alátámasztó bizonyíték felhasználható az eljárásban.
aug. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Személyiségi jogok miatt az udvarban nem videózhat!
szept. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
68%
De videózhat, bíróságon amennyiben olyan felvétellel rendelkezik, ami bizonyító erejű, elfogadják.
szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
34%

Ezek a személyiségi jogok. :-)


Kirabol valaki egy boltot, és a boltos már meg sem védheti magát, mert a rablónak személyiségi joga van. meg önbíráskodás. Aha... Megnézném, hogy 200-300-500-1000 éve mit csináltak ilyenkor. Ma már a bűnözőknek és rossz embereknek több joga van.

szept. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!