Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Legális embert kitömni? Van...

Legális embert kitömni? Van ezt tiltó törvény?

Figyelt kérdés

Nyugi, nem azért kérdezem, mert ki akarnék tömni bárkit is, csak sok ilyen random kérdés ötlik fel az agyamban.



(Itt most eleve halott emberről van szó, mert az nyilván tiltott, hogy megölj valakit)



aug. 28. 02:56
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Emberi test tiltott felhasználásának minősül.
aug. 28. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Hogy jutnak eszedbe ilyen beteg dolgok?
aug. 28. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Ilyen beteg kérdést
aug. 28. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Hát nem tudom, a the body kiállítás is elég beteg szerintem. Az igaz, hogy nem felismerhetőek a holttestek, de ott meg minden belső szervet lehet látni. Tőlem mindkettő dolog nagyon távol áll/állna. Azt nem tudom hogy oldották meg, hogy a the Body kiállítás holttesteinek mutogatása nem erkölcstelen és hullagylázás és kegyeletsértés de felismerhető holttestek mutogatása biztos az lenne, illetve kitömése is. Teljességgel tiltott is.
aug. 28. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Állítólag, ha valaki életében lemond a "testéről" és hozzájárul, hogy a "tudomány" érdekében felhasználják, akkor még ezt is el tudom képzelni. De élő példáról, illetve ilyen esetről nem tudok, hogy valakit kitömtek volna, és preparáljanak, máshogy mint a the Body kiállításon. Amúgy engem taszít ez a kiállítás is, annak ellenére, hogy sokan nagyon oda voltak érte. [link]
aug. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
A lehető legkegálisabb. Sosem hallottál még múmiákról?
aug. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Balzsamozásnak hívják és elfogadott dolog.
aug. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os: A kitömés mást jelent.
aug. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-7 Primitiv okori emberkent reinkarnalodtal a 21. szazadba? :)
aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!