Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ismerősnek eladhatom a lefagya...

Ismerősnek eladhatom a lefagyasztott túrórudit a mélyhűtőből?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs mikortól kezdhettem el lefagyasztani, szerintem úgy 2020-ban a covid idején kezdhetem el gyűjteni és azóta is folyamatosan évekig vettem és tettem be a fagyóba.

aug. 22. 05:48
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Inkább ismeretlennek add el! :)
aug. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
El, miért ne adhatnád?
aug. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 menta34 ***** válasza:
93%

2 csomag vagy 200 kiló? :)

Az élelmiszerjog a magánháztartásra nem vonatkozik. Ha családnak, barátnak, ismerősnek kis mennyiségben, saját célra csinálsz valamit az még magán.

Ha árulod, keresel vele, nagyobb mennyiségben, rendszeresen és visszatérően csinálod az már nem magáncél.

aug. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kukába tedd, 2020-as már rég megromlott. Túrós cucc, ha fél évig kibirta a fagyasztóban már az is csoda
aug. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Edd meg inkább, ha jó még, miért akarod eladni? Finom, gondolom azért vetted, mert szereted.
aug. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Simán eladhatod, ha van olyan ..., aki megveszi. Meg nem romlott, ha megszakítás nélkül a fagyasztóban volt, és persze az üzemelt is.

Azért nem piti ISMERŐSNEK a leselejtezett kajádat pénzért tovább adni.

tegnap 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!