Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Helyrajzi számok körvonalait...

Helyrajzi számok körvonalait le lehet valahogyan tölteni? GPX formátum például? Honnan?

Figyelt kérdés

aug. 20. 15:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10 Ez ostobaság. DK-ssal én sem értek egyet a politikáról alkotott véleményei többségével, ellenben ettől még másban ugyanúgy mondhat jó és itt ezt is tette.

Ha a feltett kérdéseidre ilyen számban nem érkezik "értelmezhető" válasz, akkor nem a válaszadókkal van a hiba hanem veled. Nem tudsz értelmes kérdést feltenni - amit ez a kérdésed is bizonyít.

Ritkán szoktam feltenni kérdést, több év alatt sem volt 20 belőle, de mindre mindig értelmes válaszokat kaptam. Attól mert nem értek esetleg egyet a válaszoló véleményével a válasza még értelmes és értelmezhető is lehet.

aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 DK-s ***** válasza:

#10-nek (kérdezőnek):


Azért hiszed hogy nem hasznosak a válaszaim, mert én nem azt mondom amit hallani szeretnél! Az olyan válaszokat meghagyom azoknak, akik a "zöld-pacsi"-ra hajtanak, és a százalékot lesik.


Épp egy birtokháborítási per kellős közepén vagyok. Szerinted van fogalmam a helyszínrajzról, és annak beszerzési lehetőségéről?

aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!