Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Foglalkozik ilyesmivel az...

Foglalkozik ilyesmivel az orosz nagykövetség? Trollkodtunk a konteós ismerőseinkkel, akik megfenyegettek bennünket. Követett itt el valamelyikünk bűncselekményt?

Figyelt kérdés

Vannak az ismerőseink között nagyon mélyen konteó hívők, akik szinte minden létező antiszemita összeesküvés elméletet elhisznek (chemtrail, haarp, UCC, gyíkemberek, adrecochrome, FEMA táborok stb), és a hősük vlagyimir putyin, aki "az egyetlen szabad ország" elnökeként küzd a zsi*ó gyíkemberek ellen, akik az összes magyart ki akarják irtani (FEMA táborban megsemmisítve), hogy Magyarország helyén létrehozhassák Új-Izraelt. Nem vicc, tényleg komolyan gondolják ezt. UCC-s hamis igazolványuk is van (tényszerűsödött vagyonkezelői igazolvány) :D :D :D


Nagyon nagy tisztelőik putyinnak, őt szinte istenként imádják reggel délben és este.


Ebből az orosz-imádatból nekünk elegünk lett (gyűlöljük putyint és a kreml-t), ezért a következő tartalmú troll kommenteket kapták tőlünk:


- az orosz zászló elégését megjelenítő fényképek

- putyin és a kreml embereinek halálát kívánó hozzászólások

- putyin megsemmisítésére felszólító hozzászólások

- putyin koporsóban ábrázolása egy képen, felette Zelensky szelfizik széles mosollyal az arcán putyin teteme felett: [link] A hozzászólás tartalma: "nézzétek csak Zelensky szép mosolyát :)"

- Oroszország neonáci putrinak nevezése

- az orosz hadsereg sz@revő neonácik csőcselékének nevezése

- putyin wc-be fulladva ábrázolása

- putyin feje szemetes kukában ábrázolva



Az volt a válaszuk, hogy minden hozzászólás screenshotja megy az orosz nagykövetségre, és az FSZB-nek és a GRU-nak, akik minket, "mocskos hazaáruló zs*dó libsiket MEGÖLNEK". Utána azt írták, hogy a "GRU tenni fog róla, hogy ne legyen gyors a halálunk" :D


Mielőtt valamelyik nagyokos esetleg azzal jönne, hogy "miért ezzel töltjük az időnket", mondom, hogy 10 perc volt az egész trollkodás, 2 perc volt összeszedni hozzá pár képet google-el.


De szerintem amiket ők írtak nekünk, az bűncselekmény. Míg putyin halálát kívánni nem az.



júl. 24. 22:52
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
#8 én maszkban kameráztam vissza a követségről kijövő ruszki retkeket ;)
júl. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
40%

11: Pedig Dr. Putyin hetek alatt feloldotta az egész világon a maszkviselést és a korlátozásokat február végétől.


Meg tolta a vakcináját: https://www.youtube.com/watch?v=TeLq5jZ6EG0

júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Nem a covidról szól a kérdés!
júl. 25. 15:51
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért minden légy után nem kapkod a GRU sem. Nyugi
júl. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
14: Magomed: fogd meg az alkoholmentes HALAL söröm.
júl. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Lol covid közben sem hordtam maszkot, pont leszartam, csak akkor vettem fel ha valahova nem engedtek be nélküle.


A szovjet követségnél az inkognító mód miatt volt maszk rajtam ;)

júl. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Az inkognító mód elég nehéz úgy, hogy nálad van a telefon, a cellainformációkat elég könnyű bemérni egy állam erőforrásaival.
júl. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Asszem november 11-én minden évben van valamilyen tüntetés a követség előtt. Legalábbis a háború óta biztosan
júl. 27. 15:21
 19/30 anonim ***** válasza:

#17 már csak aközül a pár ezer telefonról kell kideríteni azt, hogy az enyém, ami az adott időben ugyanahhoz a cellához csatlakozik 🤣


Egyébként ebben semmi illegális nem voltm de ezen kívül több száz illegális dolog (propaganda plakát tépkedés, dekorálás, fújás, olaj fröcskölés, fidesz iroda rongálás), bekapcsolt telefonnal, következmények nélkül.

Az ostoba magyar hatóságok jóval egyszerűbben lenyomozható dolgokat is képtelenek felderíteni, és itt nem A PÁRT által elsikálásra ítélt dolgokra gondolok.

Lásd pl:


[link]


[link]

júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

19: OK, de mégis milyen eredménye lesz egy ilyen ellenállásnak?


Mert a Magyar kormány elleni tüntetésnek még csak-csak lehet politikaformáló ereje, az Oroszokat miért érdekelné, hogy pár ember nem kedveli őket Magyarországon, miközben a kormánypárt a zsebükben van? Szerintem kisebb gondjuk is nagyobb annál, naponta robbannak fel dolgok Oroszországban, Putyin attól kapna szívrohamot, hogy Budapesten tépkedik a plakátjaikat? Ez nekem olyan 89-es Orbán feeling, amikor az amúgy is távozóban lévő Orosz hadseregnek beszólt, hogy "Ruszkik haza".

júl. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!