Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jogosult vagyok valamilyen...

Jogosult vagyok valamilyen támogatásra vagy segélyre mint alacsony keresetű ember?

Figyelt kérdés
Vidéki megyeszékhelyen lakom, 30 éves férfi vagyok. Nagyon keveset keresek (nettó 328 ezer az alapbérem + 27 ezer béren kívüli SZK juttatás). Ebből a pénzből az alapvető dolgok finanszírozása is nehézkes a jelenlegi árak mellett. Tudom hogy pofátlanság ilyenhez folyamodni, de van valamilyen szociális segély vagy lakhatási támogatás amit igénybe vehetek? Pár tízezer forint is jól jönne.
júl. 23. 21:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A kozfoglalkoztatott az a kozmunkast jelenti?
júl. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Marmint bocs az offert kerdezo, a te fizud tenyleg atlag, viszont nem erzem, hogy kereshet valaki 80 ezret
júl. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
*nem ertem
júl. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

#11


Nem csak a közmunkást. Én is közfoglalkoztatott vagyok, csak más munkaterületen, portás vagyok.


A közfoglalkozatott munkabér kicsit ingatag, de az enyém brutto 133 400 forint:


[link]


Ennek a nettója 88 711 Ft:


[link]


Viszont a hétvége, ünnepnap, éjszakai műszak még rájön erre, így elérhetem a 100 000 Ft-os fizetést is.

júl. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez borzaszto. Remelem, mielobb talalsz normal allast.
júl. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A közfoglalkoztatás az a modern kori rabszolgasag. 88 netto? Meg akkor is lehetetlen belole megelni, ha sajat tulajdonu lakhatasod van.

mire kifizeted a lakas rezsijet, nem igazan marad belole bevasarolni egy honapra eleg kajat.


Szegyen es gyalazat


A kerdezo nem lkesz jogosult semmire, bar valoban nem sok a fizetese, de az orszag kb fele kevesebbet keres mint o.

júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!