Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ebben az esetben mi történne,...

Ebben az esetben mi történne, hogyan fogok róla értesülni?

Figyelt kérdés
Hollandiába költözök, viszont az autók a nevemen vannak, amit a szüleim használnak, és előfordult már olyan, hogy a NAV megkeresett engem azért, mert a vevő, aki megvette tőlem évekkel ezelőtt az autót, nála valamit felül vizsgált az adóhivatal, és tőlem kérték az adás-vételi szerződést, amit természetesen elküldtem nekik, mert nem akartam egy 500.000 Ft-os adótartozást.

júl. 10. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Az itteni címedre kapsz értesítést.
júl. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De onnan ki kell jelentkeznem, nem?
júl. 10. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor nyissál ügyfélkaput és minden olyan értesítést megkapsz, amit a NAV küldene neked.


Ha nem jelentkezel ki a belföldi címedről, akkor a te dolgod gondoskodni arról, hogy a postai küldeményeid meg is kapd.

júl. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ügyfélkapum az van
júl. 12. 11:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor probléma megoldva, ha használni is hajlandó leszel az ügyfélkapudat. Oda fogod kapni a NAV-os leveleket elsősorban.


Ha ügyfélkapun keresztül nem veszed át, akkor kiküldik a belföldi lakcímedre.

Ekkor lép életbe ez -> "Ha nem jelentkezel ki a belföldi címedről, akkor a te dolgod gondoskodni arról, hogy a postai küldeményeid meg is kapd."

júl. 14. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!