Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A férfi börtönökben milyen...

A férfi börtönökben milyen foglalkozásokat szoktak végezni a kártyázáson, verekedésen és nemi erőszakon kívül?

Figyelt kérdés
júl. 4. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ott képzik a betanított magfizikusokat.
júl. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szenet bányásznak...
júl. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen egyszer voltam börtönlátogatáson.


Mint az alsósok. De tényleg, szó szerint. Sokan az általánost ott fejezik be rendesen. Párat konkrétan még színezgetni is láttam, s a terem fala tele volt rajva papírból készült bisz-baszokkal. Mint alsó tagozaton...


Volt valami kis kápolna/templom is a börtönön belül. Ott abban az időben páran készültek valami húsvéti előadásra, s akkor nekünk előadták a passiót. (már amennyire addigra ment nekik)

De ezzel már az okosabbja foglalkozott. Az egyik pl egyetemet is végzett (vagy elkezdte, már nem tudom), s drogterjesztésért csukták le.

júl. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mást nagyon semmit, a cigóknak nincs rá igényük.
júl. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Különböző kihelyezett üzemek vannak a büntetés végrehajtásban, ahol betanított munkát végeznek, ezzel egészítik ki a rabkeresményt. Rab és katona ruhát, más egyenruhákat varrnak. Egyszerűbb fatárgyakat (pl.: fa WC ülőkét, kisbútorokat), beton paneleket, rendszám táblákat, futball labdát varrnak. Villanymotort tekercselnek. Van könyvkötészet. Vannak mezőgazdasági munkák is.
júl. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!