Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az önkormányzat egyirányúsítot...

Az önkormányzat egyirányúsította az utcánkat. Mi ezzel nem voltunk megelégedve, pert nyertünk szemben velük. Ismét kétirányú végre. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen sikerült élérni, az önkormányzat nem volt felhőtlen boldog.

Csak bonyilítottak a közlekedést.

Miért nem vonták őket felelősséggre?



tegnapelőtt 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Mit akartok még?
tegnapelőtt 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan miért is kellene őket felelősségre vonni? ...


Hoztak egy szabályozást, amit megtámadtatok, ennyi történt. Az önkormányzat nem csinált semmi törvénytelent.

tegnapelőtt 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 L.. István ***** válasza:
100%
Hogyhogy hogyan tovább? Közlekedtek két irányban és kész. Miféle kárt okoztak nektek némi kényelmetlenségen kívül?
tegnapelőtt 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem. Döntött az akinek döntenie lehetett - az önkormányzatnál - és elrendelte az egyirányúsítást. Nyilván volt rá oka. Nálunk is a lakótelepen több utat egyirányúsítottak az elmúlt évtizedekben és nem mind történt az ott lakók megelégedésére - ellenben ott közlekedőként teljesen érthető miért tették.

Ti éltetek a jogotokkal és megtámadtátok ezt a döntést, a bíróság meg nektek adott igazat és innentől nem lesz egyirányú az utca.

A mi utcánk is olyan, amiben érthető döntés lenne az egyirányúsítás a sok parkoló autó miatt - ami nekem, aki a legelején lakik az utcának baromira kényelmetlen lenne, hogy mindig végig kell menni az egészen ahelyett hogy kihajtva a ház elől nem balra mennék hosszan, hanem jobbra és pár méter után kint vagyok az utcánkból. Semmit nem hibázik most sem az önkormányzat, hogy nem változtatta meg a kétirányú forgalmat, de azzal sem hibáznának ha megtennék. Akkor sem ha nekünk lakóknak ez nem tetszene és többen lennénk akik inkább a kétirányú közlekedést tartanánk jónak, mert nekünk közelebb van az utcának ez a vége, mint annak a kevesebb embernek akik a másik végéhez laknak közelebb és amúgy is errefelé jönnek be az utcába.

tegnapelőtt 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Te is amolyan "ha van rajta sapka az a baj, ha nincs akkor az" típusú vagy?
tegnapelőtt 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Te is amolyan "ha van rajta sapka az a baj, ha nincs akkor az" típusú vagy?"


Gondolom kártérítést akarnak mert ilyen gonosz önkormányzatuk van aki ördögi terveket talál ki a lakosok tönkretételéhez.

tegnapelőtt 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
#6 Legyünk belátók, nem tudhatjuk milyen hosszadalmas vitát zárt le végül az ítélet és hogy miféle kellemetlenséget okozott nekik az önkormányzat döntése. Budapesten láthatjuk, hogy sok olyan döntést hoznak az önkormányzatok amik nem csak az ott élők véleményét nem veszi figyelembe, de kifejezetten rossz az összes közlekedőnek is és az ottani életet szinte ellehetetleníti. Lehet, hogy náluk sem volt más a helyzet, a kérdésből ezt nem derül ki.
tegnapelőtt 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Örüljetek hogy megnyertétek a pert.
tegnapelőtt 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"Hogyan tovább?" Én e világraszóló rebellió után a helyedben reggeltő estig, de néha éjszaka is oda-vissza csapatnám az utcában, persze nyélen. Persze tele lenne aggatva zászlókkal a verda, amire öles betűkkel azt írnám: FACK YOU POLGÁRMESTER! FACK YOU KÉPVISELŐTESTÜLET!
tegnapelőtt 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!