Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyarországon első ittas...

Gyuri4 kérdése:

Magyarországon első ittas vezetés !( Ukrán gogsi ) mennyi idő után kapom vissza és mennyi bírság???

Figyelt kérdés
jún. 29. 07:11
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Az attól függ, hogy mennyi alkohol lehetett a szervezetedben. És azért jellemzően nem kizárólag pénzbüntetés jár, hanem eltiltás is pár évre. A pénzbüntetés összegét a személyi anyagi helyzeted határozza meg, és persze a bűnügyi ktg-t is fizetheted. Nem légbőlkapva beszélek, 19 évesen csináltam anno egy balesetet ittasan autót vezetve, személyi sérülés hálistennek nem történt. Mindenesetre évekig csak azért dolgoztam (kb egy albérlet áráért), hogy ki tudjam fizetni az általam okozott károkkal járó ktg-ket. Hidd el, nem volt egy kéjutazás. Ahogyan a jogsim visszaszerzése sem, mivel az nem annyiban merül ki, hogy az eltiltás hatályának megszűnésével visszakapod.
jún. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jól van egyes.


És a sok cigány sofőrrel mi van? Akik ki tudja, honnan kapták a jogsit?


És a sok belterületen is 100-zal száguldó motorossal mi van?!



Soroljam még?!

jún. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 Nem ártana gondolkoznod is néha, mielőtt állítasz valamit. Valóban találkoztam már agresszív cigány sofőrökkel az utakon, de nem többel, mint amennyi agresszív magyar sofőrrel.
jún. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!