Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyarországon is legális...

Magyarországon is legális lett a fű?

Figyelt kérdés
A magyar törvények kimondják, hogy a 0,2% thc tartalommal rendelkező marihuána legális . Felette kábítószernek minősül . Viszont ha ebből a 0,2%-os cuccból az ember kellően eleget fogyaszt , akkor be tud tőle tépni ugyanúgy , vagy ez máshogy működik mint az alkohol hatása?

jún. 16. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Minden kenderben van valamennyi minimális thc, még nagyanyád vadkenderében is a kert végében. A kérdés az, hogy el tudsz-e szívni egyszerre, mondjuk 2 perc alatt egy egész mezőnyit belőle...
jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Pl. a krumpliban is van valamennyi nikotin, mert közeli rokona a dohánynak, mégse váltja ki a cigizést egy nagy tál sült krumpli megevése.
jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Biztosan legális. Ba.+ van egy nagy kertem, idén már ötször vágtam a füvet. Ha nem lenne legális vagy engem, vagy a füvet már börtönbe csukták volna.
jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
A kenyérben van valamennyi alkohol, mégse rúgsz be még akkor se, ha egyszerre legyűrsz félkilót...
jún. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%

Azért a 0,2%-tol is be lehet állni!

Csaxólok

jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én beálltam, de semmi extra.😁
jún. 16. 20:41
 7/8 árokpart ***** válasza:
13%
Érdekes egy világ ez az úgynevezett liberális világ. A füves kérdés simán maradhatott, sőt népszerűsítve van az előbbi kérdésben meg egy srác kérdezte, hogy vezethet e 1-2 km-t jogsi nélkül olyan úton ahol gyakorlatilag senki sem jár és a kérdés egyből jelentve és törölve lett, mellesleg minden rossz embernek elhordták a hozzászólók.
jún. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Eleve nem a liberális politikának kellene foglalkozni a fű kérdéssel. Mert anno egy rasszista, Mexikói gyűlölő majom politikus úgy gondolta, hogy megszabhatja azt , hogy több millió ember ne fogyassza. :D persze nem támogatom , de ez erősen sérti a szabadsághoz való jogot. Velejében romlott az egész ügy.
jún. 16. 23:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!