Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Visszacserélik-e a boltba ha...

Visszacserélik-e a boltba ha sampon helyett véletlen hajbalzsamot vettem?

Figyelt kérdés
Teljesen ugyan úgy néz ki a csomagolásuk csak annyi a különbség, hogy a sampon a tetején nyitódik, a balzsam pedig alul és ezt az apróságot sittemben nem vettem észre. Ha igen hány napig cserélik? Blokk megvan. Személyesen vásároltam (nem netes rendelés). Vagy nem veszik és hagyjam és dobjam ki a fenébe a hajbalzsamot?
jún. 5. 12:23
A kérdező szavazást indított:
cserélik
nem cserélik
6 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Ha bontatlan, és megvan a blokk, akkor jobb helyen cserélik.
jún. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ milyen bolt. Egy spárban biztos nem cserélik ki.

Egy kisboltban, talán van rá esély. Az eladón múlik.

Én amúgy nem erőltetném. Fogsz még nagyobb összeget is bukni az életben.

jún. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert mellényúltál, de maga a termék hibátlan, szerintem nem fogják kicserélni. De neked se kell kidobnod, ha már megvetted, akár el is használhatod, vagy valaki a családból.
jún. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg!

Tescoban vettek már tőlem vissza terméket a vevőszolgálaton és kifizették az árát. Fizetés után vittem vissza, mondtam, hogy elnéztem az árát, azt hittem az az akciós, így viszont nem kérem. Én udvarias voltam, ők rendesek.

Más boltban is volt már - bár sok éve - hogy visszavették a terméket. Csak van ahol kicserélték, van ahol le kellett vásárolni.

Próbáld meg, legfeljebb nem sikerül! 👻

jún. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicserélik blokkal vidd nyugodtan.
jún. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!