Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthetem a családtagomat...

Feljelenthetem a családtagomat, hogy mindenféle videókat, hangokat rögzít arról ha együtt vagyunk?

Figyelt kérdés
Kértem, hogy hagyja abba. Nem tudom minek csinálja. A többi családtag se tudja. Szeretném, ha megértené, hogy jogom van a privát élethez.
máj. 29. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

Igen.

Párod fölveszi az együttléteiteket?

máj. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Családtaggal vagy együtt, vagy mi?
máj. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem.
máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elkezdek valamiről mesélni. Elindítja a felvételt. Persze észrevehető, ha csinálja. Neki se természetes. Tehát észreveszem. Nem mondja meg mire kell neki, miért csinálja. Nem mutogatja idegeneknek. Nem az intim dolgokat veszi fel, hanem ha beszélek. Már ott tartok, hogy nem merek mesélni semmit mert ideges vagyok ettől, mert zavar. De nem is irányítja a beszélgetést, hogy olyat vegyen fel, ami lehetne valami.... És borzasztó érzés, hogy nem tudok vele megosztani semmit. De még aggódom is, non-stop felvesz mindent hangra. Ez beteg dolog. Ha egymaga van azt nem veszi fel, nem beszél hogy felvegye a gondolatait.
máj. 29. 23:22
 5/12 A kérdező kommentje:
Család mert házasok vagyunk. Nem a rokonommal vagyok egy intim viszonyba... Úristen...
máj. 29. 23:23
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Tehát házastársadról van szó.

Szerintem válást készít elő. A rengeteg hangfelvételből össze akarja szedni azokat, amiket fel tud majd használni ellened. Elmesélnéd neki egy munkahelyi konfliktusodat, ő meg kielemzi, hogy hogyan tudja majd ellened fordítani, mondjuk gyerekelhelyezésnél vagy vagyonmegosztásnál.


A kérdésedre a válasz egyébként igen: feljelentheted ezért a házastársadat.

máj. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Te vagy Magyar Péter új csaja?
máj. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Simán lehet vele MI által generált kompromitáló felvételt készíteni.

Amúgy beteg a srác, én is lelépnék. Nekem ilyen gyerek nem kell, nem hogy még gyerekem is legyen ettől a gyerektől.

máj. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Néha én is felveszek beszélgetéseket haverokkal, romonokkal. Valaki tud róla, valaki nem. Külföldön élek, néha jó visszahallgatni az otthoni találkákat. De viszont soha nem mutatom meg senki olyannak, aki nem volt ott, mikor a felvétel készült, fel sem töltöm sehova, nem publikálom, csak egyik eszközről másolom a másikra.

Kérdező, te gyanítod, hogy a férjed illetékteleneknek is megmutatja a felvételeket?

máj. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
romonokkal=rokonokkal
máj. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!