Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Győrben elbirtoklást vállaló...

Győrben elbirtoklást vállaló ügyvédekről véleményekre, tapasztalatokra, esetekre vagyok kíváncsi. Mennyi lehet a pernyerés valószínűsége? (20 év szakadatlan birtoklás + jogelődök 40 év, örökség volt)

Figyelt kérdés

máj. 29. 14:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kénytelen vagyok meglépni, ha nem teszem hagyaték átadása után ők indítanak pert közös tulajdon megszüntetéséért.

Akkkr már inkább ez a kedvemrevalóbb. Legjobb védekezés a támadás, ha tetszik, ha nem, így működik a világ! Amúgy is kötelességemnek érzem, hiszen nagyapám annak idején nagy összeget adott nekik kölcsön, amit nem adtak meg. Mindenképpen jár nekik a per (egyéb okokból is, amit nem részletezek de jó ok) nekem meg a barázda. Ha elbukom legalább megpróbáltam oszt beállok barázdabillegetőnek, ésszerűbbet nem tudok, mármint inkább felperes vagyok mint al. Ez van!

máj. 30. 06:17
 12/13 Mojjo ***** válasza:
51%
Jó kis költséges kijózanodás lesz ez neked.
máj. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
12 A vásárlás is az lenne! Nem lehet velük megállapodni!
máj. 30. 07:12
1 2



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!