Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van valahol nyilvánosan...

Van valahol nyilvánosan elérhető lista Novák Katalin által elengedett letöltendő büntetésekről, és a büntetés eredeti okáról?

Figyelt kérdés

febr. 4. 19:07
 1/4 Fsms ***** válasza:
100%
Szerintem nincs. Csak a Hunnia per elítéltjeit említették.
febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Engem inkább a Fidesz által mentett pedofilok névsora érdekelne. Kaleta Gábor és most Kónya Endre - róluk tudunk. Vajon hány másikat mosdattak még ki?

És vajon miért? Gondolom azért, mert a Fidesz felső vezetésében is van jónéhány pedofil. Aki itt mentegeti őket (#1-es válaszoló) nyilván szintén érintett.

febr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
A fidesz a pedofilok kormánya. :(
febr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, a kegyelmi ügyek alaphelyzetben nem publikusak. Az érintett nyilvánosságra hozhatja, ha akarja, de nem fogsz nyilvánosan elérhető nyilvántartást találni, és kiperelni se tudod a Köztársasági Elnöki Hivataltól, sem az Igazságügyi Minisztériumtól. A mostani eset véletlenül bukott ki, és persze iszonyú ciki.


Azt se tudhatjuk, hogy az eset főgörénye, az igazgató nem kapott-e kegyelmet. Aki falazott neki, hamisított és kényszerített, az már szabadlábon van, holnap talán más pedofiloknak fog segédkezni. A szakértelme megvan hozzá, erkölcsi gátlásai pedig nincsenek.


És sose fogjuk megtudni, hány pedofil gazembert engedtek el, aki mondjuk szintén egy Orbán Győző által alapított sportegyesületnél dolgozott, és az anyukája szegény sorsú erdélyi.

febr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!