Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha lejár a TB-m, küld a NAV...

Ha lejár a TB-m, küld a NAV csekket, vagy ezt is interneten kell befizetni, mint a gépjárműadót?

Figyelt kérdés
Kirúgtak a munkahelyről, lejár a TB-m. Elvileg 45 napig érvényes még a munkaviszony megszűnése után. Nekem november 1.-jével szűnt meg a munkaviszonyom

2023. dec. 23. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
2023. dec. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt nem írja, hogy kapok e csekket vagy nem.
2023. dec. 23. 23:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Levelet kapsz az ugyfelkapura. Csekket kérni kell.
2023. dec. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hol?

Nem kaptam levelet az ügyfélkapura.

2023. dec. 24. 00:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Valaki kap levelet valaki nem. Én például a postai levelet kaptam tőlük a sárga csekkel. De egy halom ismerősöm nem kapott semmi értesítést. Nem tudom mi lehet ennek az oka. Amikor ujra munkába álltam akkor megint kaptam levelet arról, hogy egy bizonyos időponttól az XY cég fizeti a járulékaimat.
2023. dec. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Levelet küldenek, ha van ügyfélkapud akkor oda, ha nincs akkor postán. Ha nem kapsz akkor kérdezd le a jogviszonyod. Lehetséges, hogy rosszul vezették fel valamelyik végét, ezért úgy látja a rendszer hogy jogosult vagy, nem kell fizetni és ellátást is kapsz. Ha ezt észreveszed neked kéne jelezni, de ki az a hülye aki megteszi... Akinél ilyet láttam senki se tette meg, vagy csak miután 5 éven keresztül folyamatosan biztosított volt, hogy a kimaradás addigra elévüljön.
2023. dec. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát remélem, hogy én is kapok postai levelet, sárga csekkel. Ha minden igaz, december 15.-éig volt érvényes a TB-m. Arra számítottam, hogy a héten érkezik majd a csekk.
2023. dec. 24. 01:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem van ügyfélkapum, de mindig küldenek levelet. Felesleges számolgatnod. A NAV lemaradásban van.
2023. dec. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kapsz levelet benne csekkel, meg értesítést az ügyfélkapun. Fizetni pedig lehet online.
2023. dec. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!